Zalman ZM-NS2000
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží
Stránky výrobce
Nevyhovují vám alternativy?
Vybírejte z celé nabídky
Parametry a specifikace
Určení
Max. podporovaná úhlopříčka notebooku 17 "
Vlastnosti
Vlastnosti Polohovatelnost, Regulovatelné otáčky
Napájení USB
Počet USB portů 3 ×
Materiál Kov, Plast
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Počet ventilátorů 1 ×
Průměr ventilátoru 200 mm
Max. otáčky ventilátoru 610 RPM
Max. hlučnost ventilátoru 20 dB
Rozměry a hmotnost
Šířka 377 mm
Výška 52 mm
Hloubka 283 mm