Zalman ZM750-EBT
Show alternatives
Product accessories
Manufacturer website
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Performance and format
Performance 750 W
Format ATX
Equipment
Efficiency
Certification 80 PLUS Gold
Dimensions
Width 160 mm (16 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 150 mm (15 cm)