Zalman ZM850-GVM
Show alternatives
Product accessories
Manufacturer website
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Performance and format
Performance 850 W
Format ATX
Equipment
Features and functions Detachable cables, Active PFC, Thermal speed control, Power switch
Efficiency
Certification 80 PLUS Bronze
Cooling system
Fan size 120 mm
Dimensions
Width 160 mm (16 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 150 mm (15 cm)