Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušejte žehličky a parní generátory Philips s garancí vrácení peněz

Aktualizováno

Jak udělat z náročného a zdlouhavého žehlení příjemnou domácí práci? Stačí si vzít k ruce šikovného pomocníka v podobě žehličky či parního generátoru Philips s funkcí OptimalTemp a hned poznáte rozdíl. Nyní se můžete osobně se seznámit s těmi nejlepšími žehličkami a parními generátory a vyzkoušet si je v běžném provozu. Jde o speciální nabídku, ve které máte až 45 dní na otestování některého z vybraných modelů žehliček a parních generátorů Philips s inteligentní funkcí Optimal Temp. Pokud z nějakého důvodu nebudete s výrobkem spokojeni, jednoduše využijete 45 denní záruku na vrácení peněz za váš nákup.

Akce Philips na žehličky a parní generátory

Na jaké modely žehliček a parních generátorů se akce Snadné žehlení vztahuje?

Široká nabídka, kterou si pro vás společnost Philips připravila, zahrnuje jak klasické žehličky, tak parní generátory, jejichž popularita v poslední době velmi stoupá. Využívají je nejen profesionální žehlicí firmy, ale také běžné domácnosti s větším počtem rodinných příslušníků.

Parní generátory Philips s funkcí OptimalTemp:

Žehličky Philips s funkcí OptimalTemp:

  Jak se můžete zapojit do akce Snadné žehlení?

  Následující body popisují všechny důležité kroky, pomocí kterých se zapojíte do akce Snadné žehlení se společností Philips. Získáte tak garanci 45 dní na vrácení peněz za nákup žehličky či parního generátoru s funkcí OptimalTemp:
  1. Zakupte v období od 1. 1. do 31. 12. 2021 některý z vybraných modelů žehliček či parních generátorů Philips.
  2. Svůj nákup registrujte do 21 dnů od data koupě na stránkách společnosti Philips
  3. Zkušební lhůta 45 dní od data nákupu vám dává možnost nezávazně vyzkoušet vybraný model žehličky či parního generátoru Philips. Pokud z nějakého důvodu nebudete s výrobkem spokojení, kontaktujete v tomto období zákaznickou podporu Philips vyplněním formuláře na adrese www.philips.cz/mbg45-zehlicky. Tím si zajistíte svoz zboží od servisního partnera Philips, který zboží předá příslušnému servisu.
  4. Výrobek je třeba vrátit nepoškozený, řádně vyčištěný v původním obalu a s veškerými doplňky, které k němu náleží. K výrobku je nutné doložit kopii či originál dokladu o nákupu.
  5. Do 15 dnů obdržíte oficiální vyjádření servisu o splnění všech potřebných podmínek a bude vám vyplacena hotovost či poukázána příslušná částka na váš bankovní účet.
  6. Podrobná pravidla v kompletním znění naleznete po dobu trvání akce zde.

  Jaké jsou hlavní rozdíly mezi klasickou žehličkou a parním generátorem?

  Pokud přemýšlíte, zda z nabídky společnosti Philips vybrat spíše klasickou žehličku, nebo stále oblíbenější parní generátor, zvažte, jak a na jaké množství prádla potřebujete žehlicí spotřebič používat. Klasické žehličky využijete více v rodině s menším počtem členů a hodí se spíše pro kratší a častější žehlení. Hlavními pozitivy je jejich lehkost a skladnost, tudíž v domácnosti nezabírají mnoho prostoru. Oproti parnímu generátoru se nahřejí během několika vteřin, takže s nimi můžete začít žehlit téměř ihned po zapojení do zásuvky.

  Žehlička Philips

  Žehličky a parní generátory Philips s inteligentní funkcí OptimalTemp zaručí perfektní výsledek vyžehleného prádla s nemalou úsporou času i energie.

  Parní generátor ocení hlavně početnější rodiny, kde je nutné počítat s častým žehlením většího množství prádla. Oproti žehličce je sice větší a těžší, máte však možnost horizontálního i vertikálního žehlení, což využijete například při rychlé úpravě oděvu na ramínku nebo při žehlení pověšených záclon či závěsů. Parní generátor má také schopnost vytvořit několikanásobně vyšší tlak páry, díky kterému dojde k preciznímu vyžehlení prádla i na těžko dostupných místech, jako jsou švy či límce. Pokud jste zvyklí prát při nižších teplotách, jistě uvítáte i dokonalé dezinfekční účinky, které parní žehlení poskytuje vašemu prádlu.

  V čem spočívá jedinečnost inteligentní technologie OptimalTemp?

  S touto inovativní funkcí nemusíte při žehlení řešit nastavování teploty u jednotlivých materiálů. Technologie OptimalTemp pracuje se silným a trvalým výstupem páry, která proniká hluboko do vláken a zvládne tak vyžehlit jakékoliv materiály od džínoviny po hedvábí bez nutnosti složitého přenastavování teploty. Nemusíte proto prádlo před žehlením třídit, ani se obávat spálení jemných materiálů, což vám podstatně zjednoduší a urychlí žehlicí proces.

  Přesvědčte o kvalitě a spolehlivosti žehliček nebo parních generátorů Philips a poznejte, že i žehlení může být příjemná činnost s rychlým a efektivním výsledkem.

  P-DC1-WEB14