Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

ZERO SR/F

649 490 Kč
598 990 Kč
495 033 Kč bez DPH

ZERO SR/F


ZERO SR/F Premium představuje bezprecedentní kombinaci nekompromisního výkonu, řízení, stability a v neposlední řadě jedinečné funkčnosti. Tato elektrická motorka totiž nabízí výkon 82 kW a točivý moment 190 Nm. Pomyslnou třešničkou na dortu je nový motor Z-Force 75-10 dosahující rychlosti až 200 km/h a Li-Ion baterie ZF14.4, se kterou ZERO SR/F ujede až 259 km. Přenos energie přímo na zadní kolo zajišťuje ozubený řemen. Doba nabíjení verze Premium zabere přibližně 2,5 hodiny. Při použití rychlonabíječky se čas dobíjení může zkrátit až na 1,5 hodiny.

Motocykl s výjimečnými jízdními vlastnostmi

Model SR/F je první elektrický motocykl, který má integrovaný stabilizační systém MSC Bosch (Motorcycle Stability Control), který mimo jiné počítá i s náklonem motocyklu. Tento systém v sobě skrývá zatáčecí ABS, kontrolu trakce a blokování zadního kola při ubírání plynu.

Klíčové vlastnosti elektrické motorky ZERO SR/F Premium

  • Nabíjení na 100 % zabere 2,5 hodiny (95 % / 2 hodiny)
  • Oproti modelu Standard navíc vyhřívané rukojeti a rychlejší nabíjení
  • Výkon 82 kW a točivý moment 190 Nm
  • Unikátní systém řízení stability Bosch MSC
  • Motor Z-Force 75-10 pasivně vzduchem chlazený s vnitřním permanentním magnetem
  • Maximální rychlost 200 km/h
  • Cestovní pneumatiky Pirelli Diablo Rosso III
  • Podvozek s plně stavitelnými díly Showa
  • Speciální kyvná vidlice Power Pivot by Zero
  • Potřeba řidičského oprávnění A (dle nominálního výkonu)


ZERO SR/F nabízí intuitivní palubní systém

Motocykl je vybaven palubním systémem s operačním systémem Cypher III vyvinutým ve spolupráci s firmou Starcom Systems. Díky 5" (12,7 cm) barevnému displeji si budete moci zobrazit jakékoliv informace o motorce a mezi nimi pak pohodlně přepínat i během jízdy. Displej kromě rychlosti, navigace či času zobrazuje teplotu, ujeté kilometry a mnoho dalších údajů. 

Z nabízených jízdních režimů si vybere každý

Pomocí displeje můžete také ovládat tempomat, vyhřívání rukojetí nebo přepínat mezi jízdními režimy, a těch je v nabídce skutečně dost. Na výběr budete mít z módů Street, Sport, Eco, Rain a až 10 programovatelných vlastních režimů.

Vždy pod kontrolou

ZERO SR/F je napojena na datové sítě a pomocí mobilní aplikace si můžete ve svém telefonu zobrazit např. aktuální polohu svého stroje, stav nabití, provést vzdálenou diagnostiku či aktualizaci OS Cypher III.


Parametry a specifikace

Technické údaje

Výkon 82 kW

Užitné vlastnosti

Hmotnost 206 kg
Barva Modrá

Řidičské oprávnění

Řidičské oprávnění A (dle nominálního výkonu)
Kód:  ZEMOT045
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB07