Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Zyxel Multy U 2ks kit      

5 529 Kč
4 569 Kč bez DPH

Zyxel Multy U 2ks kit      


WiFi systém Zyxel Multy U je určen pro všechny, kteří chtějí vytvořit WiFi síť s elegancí. Tento systém se nejen postará o bezvadné pokrytí vaší domácnosti signálem, ale také zatraktivní interiér. Elegantní design podtrhují zaoblené hrany a pulsující kontrolka ve tvaru písmene X, která pravidelně mění svou barvu – stav systému zjistíte snadno pouhým pohledem na jednotku. 

Klíčové vlastnosti WiFi systému Zyxel Multy U 2 ks Kit

  • WiFi jednotku lze pověsit nebo postavit na stůl
  • Mobilní aplikace pro vzdálenou správu
  • Třípásmové provedení - lze připojit více zařízení
  • Speciální povrch nahrazující chlazení
  • Podpora hlasového ovládání Amazon Alexa
  • Kontrolka ve tvaru písmene X
  • V balení jsou dvě jednotky Multy U

Multy U můžete umístit kamkoliv

Zařízení Zyxel Multy U je vybaveno koženým poutkem, které umožňuje jeho zavěšení ve zvýšené poloze, díky čemuž dosáhnete lepšího výkonu. Nemusíte jej pouze zavěšovat, ale lze také pomocí magnetického stojanu postavit na pracovní stůl, polici nebo skříňku. Tento způsob instalace nevyžaduje vůbec žádné nářadí. 
 

WiFi systém s perfektním pokrytím

Tento WiFi systém se vyznačuje svým mimořádným výkonem. Pokud byste měli celkem tři jednotky Multy U, tak jste schopni WiFi signálem pokrýt plochu o rozloze až 550 m2 a obsluhovat až 128 zařízení. Systém je třípásmový, což oproti pouze dvoupásmovým řešením přináší podstatnou výhodu – jedno pásmo může sloužit výhradně pro vzájemné propojení uzlů. Zbylá dvě pásma jsou využívána vlastní WiFi sítí. Pro vyšší spolehlivost můžete jednotku připojit pomocí ethernetového kabelu.
 

Multy U má inovativní systém chlazení

Při detailnějším pohledu na Multy U zjistíte, že zde nejsou žádné větrací otvory. Nejsou totiž potřeba, speciální povrch totiž funguje jako chladič, a proto nejsou potřeba žádné otvory, navíc je zajištěno, že nitra jednotky nebude pronikat žádný prach. K tomuto systému existuje i mobilní aplikace, pomocí které budete moci snadno měřit rychlost připojení ve WiFi systému. Aplikace vás také upozorní push notifikacemi na změny v síti, nebo umožní instalaci nejnovějšího firmwaru. Samozřejmostí je vzdálená správa celého Multy U systému.

Parametry a specifikace

Standardy a frekvence

Standardy 802.11a (5GHz), 802.11b (2,4GHz), 802.11g (2,4GHz), 802.11n, 802.11ac
Typ WiFi WiFi 5
Pásma WiFi 2,4 GHz , 5 GHz

Funkce

Funkce Přístupový bod (Access point)

Rychlost

Rychlost WiFi přenosu 2 032 Mb/s
Přenosová rychlost LAN portů 1 Gbit

Typ

Typ Tri-band

Zabezpečení

Šifrování WPA2-PSK

Konektory

LAN 1 ×
WAN

Vlastnosti antény

Počet interních antén 1 ks

Pokročilé parametry

Pokročilé funkce QoS (Quality of Service), IPv6 Ready, MU-MIMO, Rodičovská kontrola, Hlasové ovládání Amazon Alexa/Google Assistant

Rozměry a hmotnost

Hloubka 123 mm
Hmotnost 310 g
Šířka 123 mm
Výška 30 mm

Obsah balení

Obsah balení Ethernetový kabel

Konektory

LAN 1 ×

Pokročilé parametry

Pokročilé funkce QoS (Quality of Service), IPv6 Ready, MU-MIMO, Rodičovská kontrola, Hlasové ovládání Amazon Alexa/Google Assistant

Barva

Barva Bílá
Kód:  VD311e
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  WSR30-EU0201F      
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB19