Obnovit stránku

Zyxel Multy X AC3000 Mesh 3ks kit

12 599 Kč
10 412 Kč bez DPH

Zyxel Multy X AC3000 Mesh 3ks kit

Třípásmový Mesh WiFi systém Zyxel Multy X AC3000

Zyxel Multy X pokryje silným vysokorychlostním WiFi signálem i velmi rozsáhlé prostory – dokonce až 460 metrů čtverečních! Jedná se totiž o soustavu tří WiFi routerů, které společně šíří bezdrátové pokrytí vaším bytem, domem nebo firmou. Oproti tradičním bezdrátovým extenderům má klíčovou výhodu, kterou představuje stabilní signál s maximální rychlostí i na opačném konci určeného prostoru. U typických extenderů, totiž s každým dalším zařízením rychlost klesá o 50 %.  

Výpočetní síla zajistí stabilní přenosy dat

Mesh WiFi systém Zyxel Multy X AC3000 zvládá provoz ve obou pásmech (2,4 GHz i 5 GHz). To je důležité zejména s ohledem na vzájemné rušení WiFi sítí ve starším pásmu 2,4 GHz. V něm je doporučené používat méně důležitá zařízení. Moderní telefony a počítače pak již běžně fungují na 5GHz WiFi frekvenci. 

Rychlá LAN

Tři gigabitové konektory (+ jeden WAN) na každém zařízení jsou ideální pro připojení  počítače, tiskárny, herní konzole nebo NAS serveru pro sdílení dat.

Vždy rychlý internet

Tradiční WiFi routery s technologií SU-MIMO slouží v danou dobu pouze pro jednoho uživatele, zatímco ostatní uživatelé, využívající toto připojení, musí čekat, což snižuje výkonnost a celkovou kapacitu. Technologie MU-MIMO řeší tento problém tím, že vytvoří 3 současná připojení sloužící několika uživatelům s 3 datovými toky zároveň.

Zprovoznit WiFi router Zyxel zvládne úplně každý

Zprovoznění zvládne každý bez profesionálních dovedností. Se vším vám totiž pomůže skvělá aplikace Multy X, která umožňuje správu WiFi systému Multy X i bez odborných znalostí. Aplikace Multy X totiž využívá vizuálního průvodce nastavením, takže se můžete snadno připojit i bez odborných informací o síti a bez otevření prohlížeče. Díky zabudované funkci rodičovské kontroly můžete regulovat čas svých dětí na internetu. I bez neustálého dohledu tak máte jistotu, že vaše děti nebudou nocovat a plýtvat časem na internetu.

Klíčové vlastnosti modemu Zyxel Multy X AC3000

  • KVýkonný WiFi Mesh systém s rychlostí 1 733 Mbps 
  • Podpora technologie MU-MIMO
  • Mobilní aplikace Multy X pro rychlou správu sítě a rychlá upozornění
  • Každé zařízení má 9 interních antén a USB 2.0 port
  • Rodičovská kontrola
  • Celkem 3 kusy v jednom balení

Parametry a specifikace

Standardy a frekvence

Standardy 802.11a (5GHz), 802.11b (2,4GHz), 802.11g (2,4GHz), 802.11n, 802.11ac
Typ WiFi WiFi 5
Pásma WiFi 2,4 GHz , 5 GHz

Funkce

Funkce Router, Extender

Rychlost

Rychlost WiFi přenosu 1 266 Mb/s
Přenosová rychlost LAN portů 1 Gbit

Typ

Typ Tri-band

Konektory

LAN 3 ×
WAN
USB 2.0 1ks

Vlastnosti antény

Počet interních antén 9 ks

Pokročilé parametry

Pokročilé funkce Gigabit LAN, QoS (Quality of Service), Firewall, IPv6 Ready, Guest Zone, MU-MIMO, UPnP, Rodičovská kontrola, Wi-Fi Mesh

Rozměry a hmotnost

Hloubka 178 mm
Hmotnost 890 g
Šířka 263 mm
Výška 51,5 mm

Konektory

LAN 3 ×

Pokročilé parametry

Pokročilé funkce Gigabit LAN, QoS (Quality of Service), Firewall, IPv6 Ready, Guest Zone, MU-MIMO, UPnP, Rodičovská kontrola, Wi-Fi Mesh

Barva

Barva Bílá
Kód:  VD311c
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  WSQ50-EU0301F
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB04