AlzaPlus+ slevy - Vaření a pečení
Parádní slevy máte na dosah. Stačí mít aktivní členství AlzaPlus+ 🤩
- Termín konání akce: 22. 9. do 4. 10. 2026.
- Kompletní podmínky kampaně najdete zde.
Vše z 111
Bery Jones Mandlová mouka extra jemná 1kg
Super cena
399,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Mouka - mandlová, 1000 g ve znovuuzavíratelném obalu - 399 Kč/1 kg
Bery Jones Mandlová mouka extra jemná 500g
Super cena
219,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Mouka - mandlová, 500 g ve znovuuzavíratelném obalu - 438 Kč/1 kg
Bery Jones Kokosová mouka 1kg
Super cena
119,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Mouka - kokosová, 1000 g ve znovuuzavíratelném obalu - 119 Kč/1 kg
Bery Jones Kešu natural WW320 1kg
Super cena
319,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - kešu natural, balení 1000 g ve znovuuzavíratelném obalu - 319 Kč/1 kg
Bery Jones Směs kešu a arašídů - med a mořská sůl 500g
Super cena
279,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - mix, kešu a arašídy pražené a solené, balení 500 g ve znovuuzavíratelném obalu - 558 Kč/1 kg
Bery Jones Směs ořechů a ovoce 1kg
Super cena
399,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - mandle loupané (15 %), mandle natural (15 %), kešu WW320 (15 %), ananas (20 %), rozinky sultánky (20 %) a kostky papáji (15 %), ideální svačina do školní tašky nebo...
Bery Jones Pistácie Kerman kalifornské pražené solené 1kg
Super cena
459,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - pražené a solené pistácie s jemně sladkou, máslovou chutí pocházejí z Kalifornie (USA), vyznačují se vysokou čistotou a stabilní kvalitou, kalibrace 21_25 N.O. přirozeně...
Bery Jones Vlašské ořechy 1kg
Super cena
299,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - vlašské ořechy natural, balení 1000 g ve znovuuzavíratelném obalu - 299 Kč/1 kg
Bery Jones Kešu pražené solené WW320 1kg
Super cena
399,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - pražené a solené, původem z Vietnamu, jemně dochucené špetkou soli, plné bílkovin a zdravých tuků, velikost WW320, jemná máslová chuť bez hořkosti, bez lepku, vegan,...
Bery Jones Mandle odrůda Carmel natural USA 1kg
Super cena
299,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - prémiová kalifornská jádra (Carmel) s plnou, výrazně mandlovou chutí a jemně tmavší barvou, protáhlý tvar, rovnoměrná velikost a plné přírodní aroma, z aktuální sklizně,...
Bery Jones Mandle v mléčné čokoládě a skořici 500g
Super cena
299,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - harmonické spojení křupavých mandlí, jemné mléčné čokolády (77 %), s obsahem kakaové sušiny minimálně 25 % a voňavé skořice, ideální jako snack i dárek, skvěle se hodí ke...
Bery Jones Makadamové ořechy natural Jižní Afrika 500g
Super cena
419,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - jemná, máslová chuť a křupavá struktura, zdroj zdravých tuků, bílkovin a minerálů, ideální jako svačina, přísada do dezertů, salátů či pečiva, baleno v recyklovatelném...
Bery Jones Kešu natural WW320 Vietnam 1kg
Super cena
309,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - natural, původem z Vietnamu, bez přidaných látek, velikost WW320, jemná máslová chuť bez hořkosti, bez lepku, vegan, praktické znovuuzavíratelné balení - 309 Kč/1 kg
Bery Jones Degustační sada mix 380g
Super cena
329,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Dárkový box - 5 degustačních balíčků (karamelizované arašídy se sezamem, kukuřice solená pražená s příchutí barbecue, mandle uzené, rýžové krekry s příchutí zahradní bylinky,...
Bery Jones Mandle tříbarevné 500g
Super cena
299,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - pražená jádra mandlí obalená ve třech různých polevách (hořká čokoláda (26 %), jogurtová poleva (26 %) a bílá čokoláda s karamelem (22 %)), kvalitní čokoláda s obsahem...
Bery Jones Lyofilizované maliny v bílé čokoládě 200g
Super cena
219,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Lyofilizované ovoce - mrazem sušené maliny plné chuti a vůně, obalené v bílé čokoládě, vyrobeno v České republice, praktické znovuuzavíratelné balení - 1 095 Kč/1 kg
Bery Jones Směs ořechů natural 1kg
Super cena
499,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - mandle loupané (30 %), mandle natural (25 %), kešu WW320 (30 %) a pekanové ořechy (15 %), ideální svačina do školní tašky nebo kabelky, baleno v recyklovatelném...
Bery Jones Pistácie Kerman kalifornské pražené solené 500g
Super cena
279,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - pražené a solené pistácie s jemně sladkou, máslovou chutí, původ Kalifornie (USA), vyznačují se vysokou čistotou a stabilní kvalitou, kalibrace 21_25 N.O., přirozeně...
Bery Jones Arašídy v mléčné čokoládě 500g
Super cena
159,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - lahodná kombinace mléčné čokolád (31 %) s obsahem kakaové sušiny nejméně 25 % a pražených arašídů, rychlá energie na cesty, do práce i do školy, lze použít do dezertů,...
Bery Jones Kešu zlomky 1kg
Super cena
249,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - kešu zlomky natural, nepravidelné kousky vzniklé při zpracování jader, výživově plnohodnotné, chuťově skvělé, vhodné na vaření, pečení, do kaší, salátů a dezertů, balení...
Bery Jones Mandle odrůda Carmel loupané USA 1kg
Super cena
329,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - prémiová kalifornská jádra (Carmel) s plnou, výrazně mandlovou chutí a jemně tmavší barvou, protáhlý tvar, rovnoměrná velikost a plné aroma, z aktuální sklizně, zdroj...
Bery Jones Kávové zrno v hořké čokoládě 500g
Super cena
269,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Čokoláda - křupavá struktura a výrazná chuť, vyvážená kombinace hořkosti kvalitní hořké čokolády (90 %) s obsahem kávové sušiny nejméně 38 % a jemné sladkosti, ideální k čaji,...
Bery Jones Směs ořechů natural Exclusive 500g
Super cena
309,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - mix, natural, balení 500 g ve znovuuzavíratelném obalu - 618 Kč/1 kg
Bery Jones Kokos v mléčné čokoládě 500g
Super cena
249,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - lahodná kombinace kokosu a jemné mléčné čokolády (63 %) s obsahem kakaové sušiny nejméně 25 %, vyrobeno z kvalitních surovin, skvělé jako sladká svačinka nebo stylové...