AlzaPlus+ slevy - Mýdla
Parádní slevy máte na dosah. Stačí mít aktivní členství AlzaPlus+ 🤩
- Termín konání akce: 22. 9. do 4. 10. 2026.
- Kompletní podmínky kampaně najdete zde.
Vše z 95
Naše značka
AlzaEco Tekuté mýdlo Aloe Antibakteriální 5 l
Super cena
249,-
4,98 Kč/100 ml
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tekuté mýdlo - glycerinové, pro mastnou, normální, smíšenou, suchou a zralou pokožku, antibakteriální, čistící a hydratační, mezi aktivní látky patří aloe Vera, bez alkoholu, bez...
SANYTOL Dezinfekční gel 250 ml
85,-
34 Kč/100 ml
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Antibakteriální gel - cestovní, s alkoholem, s pumpičkou, objem 250 ml - 34 Kč/100 ml
PALMOLIVE Naturals Almond Milk Refill 5 l
699,-
13,98 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tekuté mýdlo - pro mastnou, normální, smíšenou, suchou a zralou pokožku, čistící, ochranný a zjemňující, pro každodenní použití, mezi aktivní látky patří aloe Vera, svěží vůně, pro...
Eneo Neocide mycí gel s antimikrobiální složkou 500 ml
299,-
60 Kč/100 ml
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tekuté mýdlo - dezinfekční, pro citlivou, mastnou, smíšenou a suchou pokožku, antibakteriální, hypoalergenní a zklidňující, na intimní partie, s pumpičkou a pro každodenní použití,...
DETTOL Kids Náplň do bezdot. dávkovače mýdla Bavič 250 ml
94,-
38 Kč/100 ml
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Dětské mýdlo vhodné od narození - náhradní náplň, pro každodenní použití, antibakteriální, čistící a hydratační účinek, pro citlivou, mastnou, normální, smíšenou a suchou pokožku,...
AlzaEco Tekuté mýdlo Lavender 5 l
Super cena
179,-
3,58 Kč/100 ml
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tekuté mýdlo - glycerinové, pro mastnou, normální, smíšenou, suchou a zralou pokožku, čistící a hydratační, bez alkoholu, bez barviv, bez parabenu a bez alergenu, vegan,...
DETTOL Náplň do bezdot. dávkovače Vůně medu a vanilky 250 ml
94,-
38 Kč/100 ml
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tekuté mýdlo - pro mastnou, normální, smíšenou, suchou a zralou pokožku, čistící a hydratační, pro každodenní použití, medová vůně, pro muže a ženy, objem 250 ml - 38 Kč/100 ml
DETTOL Tekuté mýdlo Náhradní náplň s výtažkem z levandule 500 ml
Super cena
99,-
Ušetříte 20,-
19,80 Kč/100 ml
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tekuté mýdlo - pro mastnou, normální, smíšenou, suchou a zralou pokožku, čistící a hydratační, pro každodenní použití, bez barviv, levandulová vůně, pro muže a ženy, objem 500 ml...
AlzaEco Tekuté mýdlo Aloe Antibakteriální 3 l
Super cena
159,-
5,30 Kč/100 ml
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tekuté mýdlo - glycerinové, pro mastnou, normální, smíšenou, suchou a zralou pokožku, antibakteriální, čistící a hydratační, mezi aktivní látky patří aloe Vera, bez alkoholu a bez...
DETTOL Aloe Vera náplň do bezdot. dávkovače 250 ml
94,-
38 Kč/100 ml
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tekuté mýdlo - pro mastnou, normální, smíšenou, suchou a zralou pokožku, antibakteriální, hydratační, vyživující a osvěžující, pro každodenní použití, bez alkoholu a bez barviv,...
MITIA Green Apple 5 l
199,-
3,98 Kč/100 ml
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tekuté mýdlo - pro normální pokožku, čistící, hydratační a uvolňující, pro každodenní použití, pH neutrální, jablečná vůně, pro muže a ženy, objem 5000 ml - 3,98 Kč/100 ml
DETTOL Tekuté mýdlo s výtažkem z levandule 250 ml
Cenová bomba
76,-
Ušetříte 13,90
30 Kč/100 ml
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tekuté mýdlo - glycerinové, pro mastnou, normální, smíšenou, suchou a zralou pokožku, antibakteriální, čistící a hydratační, s pumpičkou a pro každodenní použití, levandulová vůně,...
LINTEO SENSITIVE bílé 5 l
149,-
2,98 Kč/100 ml
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tekuté mýdlo - pro mastnou, normální, smíšenou, suchou a zralou pokožku, pH neutrální, pro muže a ženy, objem 5000 ml - 2,98 Kč/100 ml
AlzaEco Tekuté mýdlo Milk & Honey 5 l
Super cena
189,-
3,78 Kč/100 ml
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tekuté mýdlo - glycerinové, pro mastnou, normální, smíšenou, suchou a zralou pokožku, antioxidační a čistící, bez alkoholu, bez barviv, bez parabenu a bez alergenu, vegan, medová...
DETTOL Lesní ovoce náplň do bezdot. dávkovače 250 ml
94,-
38 Kč/100 ml
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tekuté mýdlo - glycerinové, pro mastnou, normální, smíšenou, suchou a zralou pokožku, čistící a hydratační, pro každodenní použití, mezi aktivní látky patří kyselina mléčná, ovocná...
PROTEX Fresh s přirozenou antibakteriální ochranou 6 × 90 g
149,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tuhé mýdlo - pro mastnou, normální, smíšenou, suchou a zralou pokožku, antibakteriální, čistící a ochranný, pro každodenní použití, svěží vůně, hmotnost 540 g - 28 Kč/100 g
PALMOLIVE Naturals Aquarium Hand Wash Refill 500 ml
Super cena
od
79,-
19,80 Kč/100 ml
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tekuté mýdlo - pro mastnou, normální, smíšenou, suchou a zralou pokožku, čistící, hydratační a zjemňující, pro každodenní použití, pH neutrální, vegan, svěží vůně, pro muže a ženy,...
DETTOL Kids náplň do bezdot. dávkovače mýdla Bavič 3× 250 ml
239,-
32 Kč/100 ml
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Dětské mýdlo vhodné od 3 let - náhradní náplň, pro každodenní použití, antibakteriální, čistící a hydratační účinek, pro mastnou, normální, smíšenou a suchou pokožku, citrusová...
AlzaEco Tekuté mýdlo Mango 5 l
Super cena
249,-
4,98 Kč/100 ml
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tekuté mýdlo - glycerinové, pro mastnou, normální, smíšenou, suchou a zralou pokožku, čistící a hydratační, pro každodenní použití, bez alkoholu, bez barviv, bez parabenu a bez...
DETTOL mix náplní do bezdotykového dávkovače 3× 250 ml
329,-
132 Kč/100 ml
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tekuté mýdlo - glycerinové, pro mastnou, normální, smíšenou, suchou a zralou pokožku, čistící a hydratační, pro každodenní použití, mezi aktivní látky patří kyselina mléčná, ovocná...
DETTOL Náplň do bezdot. dávkovače Med a vanilka 3× 250 ml
250,-
33 Kč/100 ml
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tekuté mýdlo - pro mastnou, normální, smíšenou, suchou a zralou pokožku, čistící a hydratační, pro každodenní použití, medová vůně, pro muže a ženy, objem 750 ml - 83 Kč/ks -...
PROTEX Ultra s přirozenou antibakteriální ochranou 6 × 90 g
149,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tuhé mýdlo - glycerinové, pro mastnou, normální, smíšenou, suchou a zralou pokožku, antibakteriální, čistící, hydratační a ochranný, pro každodenní použití, svěží vůně, hmotnost...
MITIA Ocean Fresh 5 l
199,-
3,98 Kč/100 ml
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Tekuté mýdlo - pro normální pokožku, čistící, hydratační, uvolňující a zklidňující, pro každodenní použití, pH neutrální, svěží vůně, pro muže a ženy, objem 5000 ml -...
DETTOL Kids Náplň do bezdot. dávkovače mýdla Dobrodruh 250 ml
94,-
38 Kč/100 ml
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Dětské mýdlo vhodné od 3 let - náhradní náplň, pro každodenní použití, čistící, ochranný a zjemňující účinek, pro mastnou, normální, smíšenou a suchou pokožku, květinová vůně,...