Alza dny - Ořechy
Ušetři se slevovými kódy.
- Termín konání akce od 5. 10. do 26. 10. 2026. Kompletní podmínky kampaně najdete zde.
Vše z 61
Naše značka
Bery Jones Směs kešu a arašídů - med a mořská sůl 500g
Super cena
279,-
558 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - mix, kešu a arašídy pražené a solené, balení 500 g ve znovuuzavíratelném obalu - 558 Kč/1 kg
Bery Jones Kešu natural WW320 1kg
Super cena
319,-
319 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - kešu natural, balení 1000 g ve znovuuzavíratelném obalu - 319 Kč/1 kg
Bery Jones Směs ořechů a ovoce 1kg
Super cena
399,-
399 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - mandle loupané (15 %), mandle natural (15 %), kešu WW320 (15 %), ananas (20 %), rozinky sultánky (20 %) a kostky papáji (15 %), ideální svačina do školní tašky nebo...
Bery Jones Makadamové ořechy natural Jižní Afrika 500g
Super cena
419,-
838 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - jemná, máslová chuť a křupavá struktura, zdroj zdravých tuků, bílkovin a minerálů, ideální jako svačina, přísada do dezertů, salátů či pečiva, hmotnost 500 g -...
Bery Jones Mandle v mléčné čokoládě a skořici 500g
Super cena
299,-
598 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - harmonické spojení křupavých mandlí, jemné mléčné čokolády (77 %), s obsahem kakaové sušiny minimálně 25 % a voňavé skořice, ideální jako snack i dárek, skvěle se hodí ke...
Bery Jones Směs ořechů natural 1kg
Super cena
499,-
499 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - mandle loupané (30 %), mandle natural (25 %), kešu WW320 (30 %) a pekanové ořechy (15 %), ideální svačina do školní tašky nebo kabelky, baleno v recyklovatelném...
Bery Jones Arašídy v mléčné čokoládě 500g
Super cena
159,-
318 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - lahodná kombinace mléčné čokolád (31 %) s obsahem kakaové sušiny nejméně 25 % a pražených arašídů, rychlá energie na cesty, do práce i do školy, lze použít do dezertů,...
Bery Jones Kokos v mléčné čokoládě 500g
Super cena
249,-
498 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - lahodná kombinace kokosu a jemné mléčné čokolády (63 %) s obsahem kakaové sušiny nejméně 25 %, vyrobeno z kvalitních surovin, skvělé jako sladká svačinka nebo stylové...
Bery Jones Mandle v hořké čokoládě 500g
Super cena
289,-
578 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - pražená mandlová jádra obalená v kvalitní hořké čokoládě (78 %) s obsahem kakaové sušiny nejméně 38 %, dokonale vyvážená kombinace křupavosti a intenzivní kakaové chuti,...
Bery Jones Arašídy v cukru a medu 1kg
Super cena
229,-
229 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - arašídy v medu a v cukru, balení 1000 g ve znovuuzavíratelném obalu - 229 Kč/1 kg
Bery Jones Kešu v jogurtu 500g
Super cena
199,-
398 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - jemné kešu oříšky v krémové jogurtové polevě, vyrobeno ze šetrně zpracovaných a kvalitních kešu, praktické znovuuzavíratelné balení - 398 Kč/1 kg
Bery Jones Kešu natural WW240 1kg
Super cena
349,-
349 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - jemná chuť a větší velikost, zdroj hořčíku, bílkovin, minerálů, vitamínů a zdravých tuků, chutná a výživná svačina, vhodné na pečení, přípravu raw dezertů, praktické...
Bery Jones Směs pražených ořechů 500 g
Super cena
249,-
498 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - mix, mandle, kešu, arašídy , lískové ořechy a pekanové ořechy pražené, balení 500 g ve znovuuzavíratelném obalu - 498 Kč/1 kg
Bery Jones Piniové oříšky 250g
Super cena
389,-
1 556 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - piniové ořechy natural, balení 250 g ve znovuuzavíratelném obalu - 1 556 Kč/1 kg
Bery Jones Para ořechy 250g
Super cena
239,-
956 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - para natural, balení 250 g ve znovuuzavíratelném obalu - 956 Kč/1 kg
Bery Jones Směs jemně solených ořechů 1kg
Super cena
399,-
399 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - mix, mandle, kešu, arašídy a pekanové ořechy pražené a solené, balení 1000 g ve znovuuzavíratelném obalu - 399 Kč/1 kg
Bery Jones Mandle v mléčné čokoládě 500g
Super cena
259,-
518 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - pražené mandle obalené v jemné mléčné čokoládě (79 %) s obsahem kakaové sušiny nejméně 25 %, dokonale vyvážená kombinace křupavosti a sladkosti, vhodné ke kávě, vínu nebo...
Bery Jones Kešu natural WW320 Vietnam 500g
Super cena
189,-
378 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - natural, původem z Vietnamu, bez přidaných látek, velikost WW320, jemná máslová chuť bez hořkosti, bez lepku, vegan, praktické znovuuzavíratelné balení - 378 Kč/1 kg
Bery Jones Kešu pražené solené WW320 250g
Super cena
129,-
516 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - pražené a solené, původem z Vietnamu, jemně dochucené špetkou soli, plné bílkovin a zdravých tuků, velikost WW320, jemná máslová chuť bez hořkosti, bez lepku, vegan,...
Bery Jones Pekanové ořechy 250g
Super cena
199,-
796 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - pekanové ořechy natural, balení 250 g ve znovuuzavíratelném obalu - 796 Kč/1 kg
Bery Jones Kešu pražené solené WW320 500g
Super cena
249,-
498 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - pražené a solené, původem z Vietnamu, jemně dochucené špetkou soli, plné bílkovin a zdravých tuků, velikost WW320, jemná máslová chuť bez hořkosti, bez lepku, vegan,...
Bery Jones Mandle pražené uzené 500g
Super cena
249,-
498 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - jemně slaná chuť s uzenou příchutí, více než 95 % pražených mandlí, 27 g bílkovin na 100 g, bez GMO a bez ošetření ionizujícím zářením, snížený obsah soli, vyrobeno v ČR,...
Bery Jones Mandle v jahodovém jogurtu 200g
Super cena
199,-
995 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - originální receptura mandlí v jahodovém jogurtu, dokonale vyvážená chuť pražených jemných mandlí a lehounce kyselého jogurtu, obsahují celou řadu pro tělo nezbytných...
Bery Jones Kešu natural WW320 Vietnam 250g
Super cena
99,-
396 Kč/kg
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Ořechy - natural, původem z Vietnamu, bez přidaných látek, velikost WW320, jemná máslová chuť bez hořkosti, bez lepku, vegan, praktické znovuuzavíratelné balení - 396 Kč/1 kg