Alza Days - Mixed Nuts
Save with discount codes
- The offer is valid from October 5, 2026, until October 26, 2026. Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 11
Our brand
Bery Jones Cashew and peanut mix - honey and sea salt 500g
Great price
279,-
558 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted and salted cashew and peanuts, 500 g - 558 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed nuts and fruit 1kg
Great price
399,-
399 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond and cashew, 1000 g - 399 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed nuts natural 1kg
Great price
499,-
499 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 1000 g - 499 Kč/1 kg
Bery Jones Roasted Nut Mix 500 g
Great price
249,-
498 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted almond, cashew, peanuts, hazelnut and pecan nut, 500 g - 498 Kč/1 kg
Bery Jones Mixture of finely salted nuts 1kg
Great price
399,-
399 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted and salted almond, cashew, peanuts and pecan nut, 1000 g - 399 Kč/1 kg
GRIZLY Student mix 1000 g
249,-
249 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, cashew, peanuts and hazelnut, 1000 g - 249 Kč/1 kg
GRIZLY Fitness mix 1000 g
279,-
279 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, cashew and hazelnut, 1000 g - 279 Kč/1 kg
Bery Jones Nut and Fruit Mix in a Tin 240g
Great price
219,-
913 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - a mix of nuts and fruit, blanched almonds (15%), natural almonds (15%), WW320 cashews (15%), pineapple (20%), sultanas (20%) and papaya cubes (15%), a healthy...
Bery Jones Natural Nut Mix in a Tin 240g
Great price
249,-
1,038 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - a mix of nuts, blanched almonds (30%), natural almonds (25%), cashew nuts WW320 (30%) and pecans (15%), a healthy snack, for wine, for porridge, supplied in a...
GRIZLY Nut kernel mix 1000 g
449,-
449 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew, para, hazelnut and pecan nut, 1000 g - 449 Kč/1 kg
Bery Jones Nut and Fruit Mix in a Tube 450g
New arrival
299,-
664 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - a mix of nuts and fruit, blanched almonds (15%), natural almonds (15%), cashew nuts WW320 (15%), pineapple (20%), sultanas (20%) and papaya cubes (15%), a healthy snack, for...