Alza dny - Český a slovenský alkohol
Ušetři se slevovými kódy.
- Termín konání akce od 5. 10. do 26. 10. 2026. Kompletní podmínky kampaně najdete zde.
Vše z 28
Elisa Dárkový box Elisa s 8 medovinami
999,-
624 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 1,6 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 624 Kč/1 l
Elisa Originál medovina 3 l 11%
750,-
250 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 3 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 250 Kč/1 l
Elisa Mandlová medovina 0,5 l 11 %
219,-
438 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 0,5 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 438 Kč/1 l
Elisa Originál medovina 0,5 l 11%
219,-
438 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 0,5 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 438 Kč/1 l
Elisa Originál medovina 10 l 11%
2 000,-
200 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 10 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 200 Kč/1 l
Rudolf Jelínek Gold Cock 10Y 0,7l 49,2%
1 069,-
1 527 Kč/l
Skladem 3 ks u dodavatele
Whisky - Single Malt, země původu Česká republika, světle zlatá barva, aroma whisky, doba zrání 10 let, objem 0,7 l Zboží určené pro osoby starší 18 let....
Elisa Skleněný soudek s litrem medoviny 11 %
749,-
749 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 1 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 749 Kč/1 l
Elisa Skořicová medovina 0,5 l 11 %
219,-
438 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 0,5 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 438 Kč/1 l
Elisa Archivní medovina 2006 0,5 l 11 %
1 199,-
2 398 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 0,5 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 2 398 Kč/1 l
Elisa Cherry medovina 0,5 l 11 %
219,-
438 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 0,5 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 438 Kč/1 l
Elisa Borůvková medovina 0,7 l 11 %
259,-
370 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 0,7 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 370 Kč/1 l
Elisa Mandlová medovina 10 l 11%
2 000,-
200 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 10 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 200 Kč/1 l
Elisa Ořechová medovina 0,5 l 11 %
219,-
438 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 0,5 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 438 Kč/1 l
Elisa Mandlová medovina 3 l 11%
750,-
250 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 3 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 250 Kč/1 l
Elisa Chilli medovina 0,7 l 11 %
259,-
370 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 0,7 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 370 Kč/1 l
Elisa Dárková medovina Zlatý míč 0,5 l 11%
299,-
598 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 0,5 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 598 Kč/1 l
Elisa Cherry medovina 10 l 11%
2 000,-
200 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 10 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 200 Kč/1 l
Elisa Cherry medovina 3 l 11%
750,-
250 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 3 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 250 Kč/1 l
Elisa Dárková medovina Pohár pro vítěze 1,5 l 11%
449,-
2 245 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 0,2 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 2 245 Kč/1 l
Elisa Dárková medovina Eiffelovka 1,5 l 11 %
499,-
333 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 1,5 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 333 Kč/1 l
Elisa Ořechová medovina 3 l 11%
750,-
250 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 3 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 250 Kč/1 l
Elisa Skořicová medovina 3 l 11%
750,-
250 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Likér - medový, , země původu Česká republika, kraj Morava, objem 3 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 250 Kč/1 l
Anton Kaapl Legionar 0,7 l, 38 % vol.
349,-
499 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Vodka - pšeničná, příchuť bezový květ, země původu Česká republika, objem 0,7 l Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 499 Kč/1 l
PECHOR Chardonnay 2017 0,75 l 12 % vol. výběr z hroznů botritický sběr
239,-
319 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Víno - bílé, polosladké, Chardonnay, Výběr z hroznů, oblast Morava, Česká republika, ročník 2017-2021, objem 0,75 l, obsah alkoholu 12 % vol. Zboží určené pro osoby starší...