27" Philips 27M2N3500PF
New arrival 5,725,-
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 132,- monthly
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type Rapid IPS
Refresh rate 260 Hz
Response time 0.3 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Anti-Glare
Technology G-Sync, FreeSync
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Audio interface headphone input
Colour gamut
Adobe RGB 90 %
sRGB 100 %
Features and functions
Features Tilting
Functions Blue light filter, Flicker-free, HDR
Equipment Kensington lock
Colour
Colour Grey
Dimensions and weight
Width 61.4 cm
Height 46.2 cm
Depth 21.5 cm
Weight 4.25 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort
Warranty
Extended warranty 3-year warranty even for businesses, Pick-up & Return
Power outlet type
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Code:  WC118a13a6
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" Philips 27M2N3500PF
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" Philips 27M2N3500PF
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" Philips 27M2N3500PF
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" Philips 27M2N3500PF