Bath Oils & Salts
Bath Oils & Salts – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 194
Good Bubble gruffalo prickly pear 400 ml
159,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women, moisturising, hypoallergenic and softening, formula: vegan, 400 ml volume - 40 Kč/100 ml
Herbal Therapy Hemp bath salt, 1200 g
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - refreshing, use: women's and men's, weight: 1200 g - 12.42 Kč/100 g
TESORI D'ORIENTE Bath Foam Fiore Del Dragone 500 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women and men, antioxidant, cleaning, moisturising, regenerating, soothing and relaxation, 500 ml volume - 28 Kč/100 ml
Aroma Moment Pomegranate 500 ml
94,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - pomegranate, for women, softening and relaxation, 500 ml volume - 18.80 Kč/100 ml
CRAZE SpongeBob
39,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - pineapple, for children, cleaning, softening and relaxation, formula: vegan, 40 ml volume - 98 Kč/100 ml
JANZEN Fuchsia 400 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women and men, moisturising and relaxation, formula: vegan, 400 ml volume - 62 Kč/100 ml
TESORI D'ORIENTE Aegyptus 500 ml
139,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women and men, antioxidant, cleaning, moisturising, regenerating, soothing and relaxation, 500 ml volume - 28 Kč/100 ml
JANZEN Earth 400 ml
219,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women and men, moisturising and relaxation, formula: vegan, 400 ml volume - 55 Kč/100 ml
KNEIPP Erkältungzeit Relax 50 ml
49,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women and men, nourishing, soothing and relaxation, 50 ml volume - 98 Kč/100 ml
CRAZE Inkee Paw Patrol
59,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - cola, for children, cleaning, softening and relaxation, formula: vegan, 40 ml volume - 148 Kč/100 ml
CRAZE Inkee Galupy Unicorn
49,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, cleaning, softening and relaxation, formula: vegan, 40 ml volume - 123 Kč/100 ml
CRAZE Inkee Dino
49,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - cola, for children, cleaning, softening and relaxation, formula: vegan, 40 ml volume - 123 Kč/100 ml
CRAZE Inkee Unicorn
49,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - grape, for children, cleaning, softening and relaxation, formula: vegan, 40 ml volume - 123 Kč/100 ml
NATY Baby bath foam 240 ml
Discounted -5 %
159,-
169,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, hypoallergenic and relaxation, formula: vegan, 240 ml volume - 66 Kč/100 ml
HiPP First bath 200 ml
159,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Additives gentle hypoallergenic bath with panthenol and organic almond extract, suitable from the 1st day of life, lubricating, pH neutral, without perfumes and dyes, protects...
BEN & ANNA Lavender 300 g
Great price
159,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, muscle relaxation and relaxation, use: women's and men's, weight: 300 g - 53 Kč/100 g
BEN & ANNA Rose 300 g
Great price
159,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, muscle relaxation and relaxation, contains rose, use: women's and men's, weight: 300 g - 53 Kč/100 g
MALIZIA Bergamot and Sage 1 l
New arrival
79,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women and men, cleaning, moisturising, regenerating, relaxing and relaxation, 1000 ml volume - 7.90 Kč/100 ml
BEN & ANNA Cornflower 300 g
Great price
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, muscle relaxation and relaxation, use: women's and men's, weight: 300 g - 53 Kč/100 g
Goodie Bath Salt - Pumpkin Spice 450g
279,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt -, vegan, antibacterial, antioxidant, exfoliating, moisturising, relaxing, softening and relaxation, contains dead Sea Salt, use: women's and men's, weight: 450 g -...
TESORI D'ORIENTE Ikigai 500 ml
Discounted -11 %
149,-
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women and men, cleaning, moisturising, regenerating and refreshing, 500 ml volume - 30 Kč/100 ml
MUSTELA Bubble bath foam with organically grown avocado 200 ml
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Additives - bath foam for children
MALIZIA Coconut Milk 1 l
New arrival
79,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - coconut, for women and men, cleaning, moisturising, relaxing, nourishing and relaxation, 1000 ml volume - 7.90 Kč/100 ml
PURE HARMONY Sparkling Rose Bomb 60 g
89,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - rose, for women, nourishing, soothing and softening, formula: vegan - 14.83 Kč/100 g
In the category Bath Oils & Salts on Alza.cz, we currently have a total of 194 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Prípravky do kúpeľa
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fürdőtermékek