Bath Oils & Salts
Bath Oils & Salts – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 194
TESORI D'ORIENTE Vanilla&Ginger 500 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - vanilla, for women and men, cleaning, moisturising, regenerating and refreshing, 500 ml volume - 26 Kč/100 ml
MALIZIA Argan and Vanilla 1 l
New arrival
79,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - vanilla, for women and men, cleaning, moisturising, relaxing, softening and relaxation, 1000 ml volume - 7.90 Kč/100 ml
Glibbi Boom Duha
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - for children
PURE HARMONY Sparkling chamomile bomb 60 g
89,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - chamomile, for women, nourishing, soothing and softening, formula: vegan - 14.83 Kč/100 g
Glibbi Care Bears Rainbow
139,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - strawberry, for children
MALIZIA Amber and Orchidea 1 l
New arrival
79,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - orchid, for women and men, moisturising, regenerating, relaxing, nourishing and relaxation, 1000 ml volume - 7.90 Kč/100 ml
Goodie Bath Salt - Lemongrass 500g
295,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt -, vegan, antibacterial, antioxidant, exfoliating, moisturising, regenerating and relaxation, contains dead Sea Salt, use: women's, weight: 500 g - 59 Kč/100 g
ACCENTRA Fizzer Dinopark Adventure 120 g
129,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - apple, for children, cleaning, formula: vegan - 71 Kč/100 g
PURE HARMONY Sparkling rosemary bomb 60 g
89,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - for women, nourishing, soothing and softening, formula: vegan - 148 Kč/100 g
Goodie Bath Salt - Flower Garden 450g
279,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt -, vegan, antibacterial, antioxidant, exfoliating, moisturising, regenerating and relaxation, contains dead Sea Salt, use: women's, weight: 450 g - 62 Kč/100 g
DAISE Brb Lavender 85g
149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - for women - 175 Kč/100 g
DAISE Love Me Flower Power 85g
149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - for women - 175 Kč/100 g
DAISE Disco 85g
149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - for women - 175 Kč/100 g
Little Butterfly London Bubbles in the Breeze 100ml
New arrival
370,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Bath Foam - for children, moisturising, hypoallergenic, nourishing, softening and soothing, formula: vegan, 100 ml volume - 370 Kč/100 ml
Little Butterfly London Bubbles in the Breeze 200ml
New arrival
595,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Bath Foam - for children, moisturising, hypoallergenic, nourishing, softening and soothing, formula: vegan, 200 ml volume - 298 Kč/100 ml
KNEIPP Goodbye Stress 600 g
179,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 600 g - 30 Kč/100 g
Allnature Epsom Salt Lavender 500 g
from
59,-
In stock 1 pcs
Bath Salt - Epsom, antibacterial, cleaning, moisturising, muscle relaxation, soothing and relaxation, use: women's and men's, weight: 500 g - from 13.80 Kč/100 g
Linola-fett Ölbad bath additive 400 ml
Great price
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Medicinal Product - liquid bath additive, an oil bath that coats the skin with an oil filter, thus helping to restore the skin's natural oily surface, it is intended for partial...
VIVACO Body Tip Aromatic bath salt Orange blossom with tangerine 1500 g
Great price
149,-
Save 10,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - refreshing and relaxation, use: women's and men's, weight: 1500 g - 9.93 Kč/100 g
LaMartina Bath oil capsules animals 10 pcs
85,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Bath oil - baby, softening and emollient, natural
VIVACO Sparkling bath bombs Lavender + Calendula + Rose 3 × 45 g
149,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath bomb - lavender and rose, for women and men, relaxing, nourishing and softening - 110 Kč/100 g
LaMartina Bath oil capsules round 10 pcs
85,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Bath oil - softening and emollient, natural
Naturalis Cosmetics Bath salt Lavender 1000 g
79,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Bath Salt - vegan, regenerating, relaxing, softening and soothing, use: women's and men's, weight: 1000 g - 7.90 Kč/100 g
VIVACO Sparkling bath bombs Grape + Coconut + Strawberry 3 × 45 g
149,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath bomb - coconut, strawberry and grape, for women and men, nourishing and softening - 110 Kč/100 g
In the category Bath Oils & Salts on Alza.cz, we currently have a total of 194 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Prípravky do kúpeľa
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fürdőtermékek