AlzaPlus+ Deals - Beauty Products & Fragrances
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 4,406
SCHWARZKOPF LIVE Drops Violet Orchid 30 ml
241,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, number of hair washes: 12, , - 803 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF LIVE Drops Fiery Red 30 ml
241,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, number of hair washes: 12, , - 803 Kč/100 ml
LANCASTER Sun Beauty Sublime Tan Velvet Milk SPF30 400 ml
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Lotion with SPF 30, 400 ml volume - 250 Kč/100 ml
Eternico Essential for Mi Band 5 / 6 / 7 Solid Purple
Great price
119,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Xiaomi Mi Band 5, Mi Band 6 and Mi Band 7, TPU material, for wrist circumference from 13 to 21 cm, purple colour, made in the Czech Republic
FRIDABABY Brush & comb
319,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Comb - detangling, ergonomic and compact, suitable for soft and children's hair, comb material plastic, plastic bristles, dimensions: 19.5 × 14 cm (L×W), white and green colour, 2...
SCHWARZKOPF LIVE Ultra Brights 024 Vibrant Green 50 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye temporary, number of hair washes: 15, , application method: colour brightening - 398 Kč/100 ml
Immax FACE 3in1, LED cosmetic mirror, stand with Qi charging
899,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Table Lamp - LED dimmable, power input 18 W, luminous flux 70 lm, touch control, lead length 1 m, height 40 cm, width 17 cm, material: metal and plastic, IP20
Eternico Essential for Xiaomi Smart Band 8 / 9 / 10 Mint Green
Great price
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Xiaomi, material silicone, with proprietary connection type, fits wrist circumference from 17 to 23 cm, green colour
SCHWARZKOPF PALETTE Intensive Color Cream 8-0 (N7) Light Fawn
95,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: colour brightening and root or grey coverage - 86 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF PALETTE Root Retouch Brown 3 g
155,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye temporary, powder, number of hair washes: 30, , application method: root or grey coverage
JIRI MODELS Hurray Backpack Tiger
349,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Backpack 4,93l volume, dimensions: 29 × 20 × 8,5cm, weight: 270g, accessories: water-resistant finish and padded backrest
Eternico Essential for Xiaomi Band 8 Active and Redmi Band 2 / 3 white
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Xiaomi, material silicone, with proprietary connection type, fits wrist circumference from 19 to 24.5 cm, white colour
SCHWARZKOPF LIVE Intense Colour 035 True Red 50 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing, colour brightening, root or grey coverage and lightening - 478 Kč/100 ml
Eternico Essential for Mi Band 3 / 4 Army Green
Great price
119,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Xiaomi Mi Band 3 and Mi Band 4, TPU material, for wrist circumference from 13 to 21 cm, green colour, made in Czech Republic
WILKINSON Manicure Sapphire Nail File
Discounted -7 %
119,-
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nail File - sapphire, for natural nails, tapered shape, with a handle, height 13 cm, without a motive, black and silver colour
NIVEA Sun Kid's Protect&Care SPF 30 250 ml
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Spray -, the sun protection factor will provide your skin with very strong UVB protection - 148 Kč/100 ml
SAFORELLE Gentle Soothing Cleansing Care 250 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel - French intimate hygiene
Nutricius Zinc extra 25 mg tbl. 100
109,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Zinc - Zinc, 25 mg in 1 tablet, powerful antioxidant, 100 tablets - 1.09 Kč/pcs
SCHWARZKOPF Creme Supreme 7-16 Cool Ash Blonde 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
Eternico Essential for Mi Band 5 / 6 / 7 Stone Gray
Great price
119,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Xiaomi Mi Band 5, Mi Band 6 and Mi Band 7, TPU material, for wrist circumference from 13 to 21 cm, grey colour, made in the Czech Republic
VeyRey Sports Polarized Sunglasses Monoal Grey Rim, Pink Glasses
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cycling Glasses - leisure, cycling and running, unisex, pink lenses, grey frame, UV400
WELEDA Intimate washing gel extra gentle 200 ml
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel
SCHWARZKOPF PALETTE Intensive Color Cream 4-89 (RFE3) Intense dark purple
Discounted -7 %
119,-
129,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: colour brightening and root or grey coverage - 238 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Gloss Supreme Caramel
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye temporary, cream, number of hair washes: 8, , application method: colour brightening for professional use only - 186 Kč/100 ml