Alza Benefit slevy - Beauty Products & Fragrances
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 7,935
HAWAIIAN TROPIC Protective Dry Spray Oil SPF20 200 ml
339,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tanning Oil -, with sun protection factor 20 SPF - 170 Kč/100 ml
PALSAR7 Rechargeable Silicone LED Treatment Face Mask (Black)
8,998,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
LED Mask - for facial treatment, photon light therapy, different modes, portable, Power 4.5 W, material food grade silicone, plastic, synthetic leather, black colour
ARMODD Silentwatch 8 Pro GPS black with metal + silicone strap
4,291,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Smart Watch with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, barometer,...
VeyRey Polarising Sunglasses Lenonky Braam Silver
429,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Sunglasses - round, unisex, leisure, UV400 protection, silver, polarizing glasses, metal rims, silver colour of the rims
VeyRey Polarized Sunglasses Sport Gustav Red
489,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sunglasses - unisex, leisure, UV400 protection, Orange, mirrored and polarized glasses, plastic frames, red colour of the rims
GLASSA Polarized PG 844 black-grey, yellow glass
388,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sunglasses - unisex, leisure, UV400 protection, yellow, polarizing glasses, plastic frames, black and grey colour of the frames
Veyrey Men's Polarized Sunglasses Tickles, uni
664,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Glasses - men's / boys', UV protection of UV400, tint: S3, lens colour: blue, frame colour: silver
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
Huawei Watch Ultimate Green
23,908,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Smart Watch with control in English language, heart rate monitoring, EKG monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, barometer, suitable for: running, cycling, yoga,...
HAWAIIAN TROPIC Tropical Tanning Oil Coconut 200 ml
306,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tanning Oil - - 153 Kč/100 ml
VeyRey Unisex polarized sunglasses Cololial, black, uni
649,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Glasses unisex, UV400 protection, S3 tinting, lens colour: blue, the colour of the rims: black
Beurer FB60
Discounted -26 %
3,861,-
5,286,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Spa Massager - at the foot, bubble bath, roller massage and vibration massage, 3 programs, with a timer, with water heating, with a display, interchangeable attachments, mains...
Mobile Origin Titanium Band Modena Apple Watch Ultra 49mm Natural
3,999,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Watch Strap - for Apple Watch Ultra 1/2/3 (49 mm), material titanium, fits wrist circumference from 13.5 to 21 cm, silver colour
VeyRey Sports Polarized Sunglasses Monoal Black Frame, Blue Glasses
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cycling Glasses - leisure, cycling and running, unisex, blue lenses, black frame, UV400
WILKINSON Manicure Sapphire Nail File
153,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Nail File - sapphire, for natural nails, tapered shape, with a handle, height 13 cm, without a motive, black and silver colour
HAWAIIAN TROPIC Silk Hydration Spray SPF30 177ml
389,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sun Spray - - 220 Kč/100 ml
VeyRey Sports Sunglasses Borba
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cycling Glasses - leisure, cycling and running, unisex, blue lenses, black frame, UV400
Nimco Monolith chrome stainless steel soap dispenser - plastic pump MO 4031C-P-26
292,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Soap Dispenser - handle material stainless steel with chrome finish, wall-mounted, glass, suitable for households, bathrooms, hotels, public spaces, moisture resistant, mounting...
Footgel Gel insoles MILITARY with scent - eucalyptus, size 39-42
Amazing Deal
529,-
Save 70,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Shoe Insoles - antibacterial, gel and anti-odour
Veyrey Kids Sports Sunglasses Ohomdud
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cycling Glasses - leisure, cycling and running, unisex, orange lenses, black frame, UV400
PALSAR7 Wireless professional LED face and neck treatment mask with charging station, white and gold
19,498,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
LED Mask - on the face and neck, Rechargeable, for photon light therapy, contains 807 LEDs and 3 types of lights, red 635 nm, orange 605 nm and blue light 415 nm, different mode...
Vevor Stainless steel ultrasonic cleaning machine, digital heater with timer 6 l / 300 W
3,799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Ultrasonic Cleaner – stainless steel, 40 Hz, timer, automatic shutdown and illuminated led display, use for cleaning of hodinky, glasses, dental prostheses and braces
Thule Subterra 2 Backpack 27L TSLB417 15.6" - Black
3,990,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Laptop Backpack - with maximum diameter up to 16 ", anatomically shaped back, reinforced back and carabiner keychain, capacity 27l, colour black
Samsonite Securipak 2.0 Backpack 17.3" Black
3,693,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Laptop Backpack - with maximum diameter up to 17,3 ", capacity 24,5l, weight 1100g, colour black
PALSAR7 LED Treatment Mask for Face and Neck (Gold)
6,552,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
LED Mask on the neck and face, acne treatment, smoothing wrinkles, pigment removal, stain removal, skin rejuvenation, skin tightening, Golden