Alza Benefit slevy - Beauty Products & Fragrances
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 7,932
NIVEA Essential Soothing Night Cream 50 ml
109,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women night, skin type: sensitive, normal and dry, effect: moisturising, nourishing and regenerating, 50 ml - 218 Kč/100 ml
BEVIRO Lightweight Face Moisturizer Normal Skin 50 ml
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: oily and normal, effect: moisturising, nourishing, regenerating and softening, 50 ml - 1,458 Kč/100 ml
NIVEA Soft 50 ml
76,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising and nourishing, 50 ml - 152 Kč/100 ml
JUMISO Snail Mucin 88 + Peptide Cream 100 ml
479,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream daily and night, skin type: oily, effect: moisturising, soothing and protective, 100 ml - 479 Kč/100 ml
ROUND LAB Birch Juice Moisutrizing Sun Cushion 15 g
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream , skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature
MATIS PARIS The Cream 50 ml
Great price
3,379,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily, skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising and lifting, 50 ml - 6,758 Kč/100 ml
+Gift Cosmetic Gift Set Matis Paris with a value of 1,499,-
ĽORÉAL PARIS Age Specialist 55+ Anti-Wrinkle Restoring Eye Cream 15ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily and night, skin type: mature, 15 ml - 1,127 Kč/100 ml
NIVEA Anti-Wrinkle Contouring 65+ Day Cream 50ml
189,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily, skin type: normal and mature, 50 ml - 378 Kč/100 ml
MEDI-PEEL Golden Camellia Wrinkle Cream 50 ml
819,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily and night, skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature, effect: nourishing and detox, 50 ml - 1,638 Kč/100 ml
NIVEA Anti-Wrinkle Contouring 65+ Night Cream 50ml
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women night, skin type: normal and mature, 50 ml - 378 Kč/100 ml
URIAGE Gentle Face Scrub 50 ml
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - for the sensitive, greasy, normal, mixed, dry and mature skin, cleaning, volume 50 ml - 558 Kč/100 ml
YVES ROCHER Glow Energy Brightening Cream 50 ml
1,149,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: normal, mixed and mature, effect: moisturising, nourishing, brightening and antioxidant, 50 ml - 2,298 Kč/100 ml
AUSSIE SOS Soothe & Hydrate 200 ml
159,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration, nutrition and protection, best for hair type: for all hair types, normal and damaged - 80 Kč/100 ml
NIVEA Soft Daily UV SPF 15 100 ml
129,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily and night, skin type: sensitive, oily, normal and dry, effect: nourishing, soothing and softening, 100 ml - 129 Kč/100 ml
YVES ROCHER Facial & Short Beard Care 50 ml
399,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for men daily, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising and regenerating, 50 ml - 798 Kč/100 ml
NIVEA Q10 Advanced Anti-Wrinkle Facial Butter 50 ml
329,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: sensitive, mixed, dry and mature, effect: moisturising and brightening, 50 ml - 658 Kč/100 ml
MONTBLANC Explorer Extreme Deo Stick 75 g
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, refreshing, against odor and for everyday use, weight: 75 g
VT COSMETICS Reedle Shot Hair Ampoule 100Dl
529,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for normal hair, - 3,527 Kč/100 ml
MICHAEL KORS Pour Homme EdP Set 150 ml
1,049,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Perfume Gift Set contains: EdP 50 ml, Shower Gel 50 ml, After Shave Balm 50 ml
BIODERMA Sensibio Defensive Serum 30 ml
779,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,597 Kč/100 ml
LUMENE Klassikko Anti-Age Revitalizing Rich Night Cream 50 ml
428,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex night, skin type: sensitive, mixed and mature, effect: moisturising, 50 ml - 856 Kč/100 ml
YVES ROCHER Hydrating Gel Cream 50 ml
549,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily and night, skin type: oily, normal, mixed and dry, effect: moisturising, nourishing and brightening, 50 ml - 1,098 Kč/100 ml
YVES ROCHER Intensive Moisturizing Care 75 ml
699,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily and night, skin type: oily, normal, mixed and dry, effect: moisturising, nourishing and brightening, 75 ml - 932 Kč/100 ml
PURITO Fermented Complex 94 Boosting Essence 150 ml
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Essence - immediate brightening and skin tone unifying effect