Alza Benefit slevy - Beauty Products & Fragrances
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 7,930
AVENE Anti-age fluid SPF50 40 ml
859,-
In stock > 5 pcs
Facial Sunscreen for women daily, skin type: sensitive and mature, effect: SPF factor, 40 ml
AVENE Anti-Pigmentation Tinted Fluid SPF50+ 40 ml
859,-
In stock > 5 pcs
Facial Sunscreen for women daily, skin type: sensitive and normal, effect: moisturising, pigment spot reducer and SPF factor, 40 ml
KORIKA Korean Heritage Silk & 8 Types of Hyaluronic Acid Skin Barrier Gel Cream 50 ml
839,-
In stock 5 pcs
Face Cream for women daily, skin type: normal, mixed and dry, effect: moisturising and protective, 50 ml - 1,678 Kč/100 ml
NIVEA Essential Nourishing Day Cream SPF 30 50 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Face Cream for women daily, skin type: sensitive, normal and dry, effect: moisturising, nourishing and regenerating, 50 ml - 338 Kč/100 ml
YVES ROCHER Regenerating Facial Cream 50 ml
649,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily and night, skin type: dry and mature, effect: nourishing, soothing and smoothing, 50 ml - 1,298 Kč/100 ml
MÁDARA Age Pro Hydra Firm Hyaluronic Gel 75 ml
699,-
In stock > 5 pcs
Face Gel - moisturising, vegan, daily, with a volume of 75ml, for oily, mixed, dry and mature skin type(s) - 932 Kč/100 ml
KORIKA Hi-Tech Loposome Calming Solution Restoring Cream 50 ml
1,129,-
In stock 3 pcs
Face Cream for women daily and night, skin type: normal, mixed and dry, effect: moisturising, soothing and protective, 50 ml - 2,258 Kč/100 ml
MÁDARA SOS Hydra Moisturizing Cream 50 ml
Discounted -24 %
779,-
1,029,-
In stock > 5 pcs
Face Cream for women daily, skin type: normal and dry, effect: moisturising and soothing, 50 ml - 1,558 Kč/100 ml
MONTBLANC Explorer Extreme Shower Gel 150 ml
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, cleaning, 150 ml volume - 213 Kč/100 ml
SVR Sensifine AR Creme Teintee 40 ml
719,-
In stock > 5 pcs
Face Cream unisex, effect: toning and evens skin tone, 40 ml - 1,798 Kč/100 ml
Dermalogica Moisturizing cream for combination and oily skin 50 ml
1,450,-
In stock > 5 pcs
Face Cream unisex daily and night, skin type: oily, normal and mixed, effect: moisturising, softening and smoothing, 50 ml - 2,900 Kč/100 ml
NUXE Reve de Miel Ultra Comforting Face Balm 50ml
719,-
In stock 5 pcs
Face Cream unisex daily and night, skin type: sensitive, normal, mixed and dry, effect: moisturising, nourishing and soothing, 50 ml - 1,438 Kč/100 ml
JUVENA Epigen Lifting Anti-Wrinkle. Day Cream 50 ml
1,859,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily, skin type: sensitive, normal, dry and mature, effect: moisturising, regenerating and lifting, 50 ml - 3,718 Kč/100 ml
+Gift Cosmetic Gift Set JUVENA with a value of 2,399,-
ELEMIS Pro-Collagen Night Cream 50 ml
3,529,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex night, skin type: sensitive, oily and normal, effect: moisturising, 50 ml - 7,058 Kč/100 ml
JUVENA Superior Miracle Cream Skin Nova SC Cellular 75 ml
1,787,-
In stock 4 pcs
Face Cream for women daily and night, skin type: normal, effect: moisturising, lifting, softening, smoothing and protective, 75 ml - 2,383 Kč/100 ml
+Gift Cosmetic Gift Set JUVENA with a value of 2,399,-
DERMALOGICA PreCleanse 150 ml
1,339,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Remover - - 893 Kč/100 ml
MIXA Anti-Reaction Moisturizing and Regenerating Cream, 50ml
239,-
In stock > 5 pcs
Face Cream unisex daily, skin type: normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising and regenerating, 50 ml - 478 Kč/100 ml
SVR Sebiaclear Active Gel Active Gel 40 ml
479,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel - matte and cleansing, dermo, daily and night, with a volume of 40ml, suitable for unisex, for oily skin type(s) - 1,198 Kč/100 ml
HOLIKA HOLIKA CeraBarrier Moisture Active Cream 50 ml
589,-
In stock > 10 pcs
Face Cream , skin type: dry, effect: moisturising, 50 ml - 1,178 Kč/100 ml
DERMALOGICA Special Cleansing Gel 250 ml
1,199,-
In stock > 5 pcs
Cleansing Gel - unisex, for normal skin, suitable for dry skin, suitable for mixed and oily skins - 480 Kč/100 ml
LANCÔME Absolue Longevity Soft Cream 60 ml Refill
3,949,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily and night, skin type: sensitive, normal, mixed and dry, effect: regenerating and lifting, 60 ml - 6,582 Kč/100 ml
KÉRASTASE Gloss Absolu Trio Set 545 ml
New arrival
2,469,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 250 ml of shampoo, 250 ml of conditioner and 45 ml of oil
NIVEA Men Sensitive 100 ml
Amazing Deal
249,-
In stock > 5 pcs
Face Cream for men daily and night, skin type: sensitive, effect: moisturising, 100 ml - 249 Kč/100 ml
DKNY Woman EdP Set 200 ml
1,749,-
In stock > 5 pcs
Perfume Gift Set contains: EdP 100 ml, Body lotion 100 ml