Alza Benefit slevy - Beauty Products & Fragrances
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 7,934
SKIN1004 Madagascar Centella Tone Brightening Dark Spot Ampoule Pad 130 ml 60 pads
Great price
479,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Pads - brightens the skin and evens out the tone, helps reduce dark spots, hydrate and increase skin comfort, soothes and supports skin balance, they cleanse the skin and...
Alpina Turbo Air Q-Lite midnight grey matt
3,199,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cycling Glasses - leisure, cycling and running, unisex, blue and green lenses, grey frame, UVA, UVB and UVC
Siguro Pure Beauty Cassie B550AP
New arrival
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Makeup Mirror - a combination of a make-up case with compartments and a detachable LED mirror (no magnification), which can stand on its own, LED backlighting, 56 LEDs, warm, cool...
Samsonite ECODIVER Travel Backpack M 55L 17.3" Blue Nights
4,992,-
In stock 4 pcs
Laptop Backpack - with maximum diameter up to 17,3 ", Water-Resistant Finish and integrated USB port, capacity 55l, colour blue
ADIDAS AOR027 CM1378 053.000 54 18 145, Red
1,459,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunglasses - rectangular, women' s, with hoops, to the computer, UV400 protection, darkening, grey, polarizing glasses, reducing eye fatigue, glass material CR39, plastic...
WOWME Glow Universal Quick Release 20mm White
New arrival
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Garmin, Samsung, ALIGATOR, Huawei, Withings, WOWME, Amazfit, Armodd, Niceboy, LAMAX, Honor, Polar, Carneo, Haylou, Kospet, Myki, Garett, myPhone and KLOKI,...
100% Speedlab Speedcraft Soft Tact Stone Grey HiPER Crimson Silver Mirror Lens
3,689,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cycling Glasses - cycling, unisex, silver lenses, grey frame
Samsonite ECODIVER Travel Backpack M 55L 17.3" Yellow
4,992,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Laptop Backpack - with maximum diameter up to 17,3 ", Water-Resistant Finish and integrated USB port, capacity 55l, colour yellow
SYOSS Oleo Intense 13-00 Ultra Platinum 50ml
186,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Bleach - ammonia-free peroxide-free - 372 Kč/100 ml
Samsung Sport Band (Size S/M) Beige
1,299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Samsung, material silicone, beige colour
Dakine 365 Backpack 28 l odyssey
1,599,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
City Backpack , dimensions: 48 × 31 × 23cm, weight: 460g, accessories: reflective elements and padded backrest
Guess PU 4G Mirror MagSafe Cardslot Wallet with Stand Brown
619,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
MagSafe Wallet - luxurious look thanks to premium material, which ensures a long service life, easy and secure attachment thanks to MagSafe technology, functional design for safe...
IDA WARG Cocoa Self-Tanning Mousse 150 ml
680,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self Tanning Foam - - 453 Kč/100 ml
WAYE 7 - WX0053X001
899,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunglasses
100% Speedlab Aerocraft Gloss Purple Chrome Purple Multilayer Mirror Lens
4,840,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cycling Glasses - cycling, unisex, purple lenses, purple frame
OXYBAG School backpack PREMIUM LIGHT Dino
2,199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
School Backpack -, dimensions: 40×31×19cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back and lightweight construction
Deuter Walker 24 blue
2,249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
City Backpack , dimensions: 52 × 31 × 23cm, weight: 800g, accessories: top lid, carabiner keychain and padded backrest
+Gift Probiotics BIOPRON with a value of 99,-
NANINAILS Super Shine Raspberry Sorbet 10 ml
99,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nail Polish , growth, Quick-Drying and long-lasting - 990 Kč/100 ml
Epico Magnetic+ Silicone Apple Watch SE 44mm/Series 1-9 42/44/45mm, 10-11 46mm/Ultra 49mm - orange
668,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Apple Watch SE (44mm)/Series 1-9 (42/44/45mm) 10-11 (46mm)/Ultra (49mm), silicone material, 24mm Apple rails for attachment, for wrist circumference from 11.5 to...
Samsung Sport Band (Size M/L) Olive
1,299,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Samsung, material silicone, green colour
OXYBAG Student backpack OXY TOUCH Galaxy
1,199,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
School Backpack -, dimensions: 43×28,5×20cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back and lightweight construction
ZIPPO OB244-5
New arrival
499,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunglasses
ZIPPO OS-G1-BLK Photochromic
New arrival
649,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunglasses