BELLATEX
We can deliver BELLATEX products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 2,048
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 907 light grey
66,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 217 m, for needle size 3,5 mm and hook size 6 mm, grey - 132 Kč/100 g
BELLATEX Seat LADA 41/032 quilted 40 × 40 dark burgundy Uni
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow Seat angular, material: polyester, cotton and polyurethane, dimensions: 80 × 40 × 40 cm (H × W × L), colour: red
Bellatex Yarn Díva 100 g cinnamon
61,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 100 g, material microacrylic, 35 cm, colour cinnamon - 61 Kč/100 g
BELLATEX Dante 100 g set of 2 pcs - 1338 green
98,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 49 Kč/100 g
Bellatex Handkerchief Adela 28 × 18 cm 66/219 monstera
135,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Oven Mitt - with loop and magnet, material cotton and polyester, beige, grey and yellow, dimensions 18 × 28 cm (W × D)
BELLATEX Seat EMA 62/562 round quilted d.40 cm Carnation
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow Seat round, material: polyester, cotton and polyurethane, dimensions: 8 × 40 × 40 cm (H × W × L), colour: pink
BELLATEX Seat cushion EMA 34/562 smooth 40 × 40 cm Carnation
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow Seat angular, material: polyester, cotton and polyurethane, dimensions: 2 × 40 × 40 cm (H × W × L), colour: pink
BELLATEX Bench seat 41 / 605 quilted 40 × 120 balls grey
599,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow Seat angular, material: polyester, cotton and polyurethane, dimensions: 5 × 40 × 120 cm (H × W × L), colour: white and grey
Bellatex EMA quilted - 40 × 40 cm, quilted - dog
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow Seat angular, material: polyester, cotton, polyurethane and polypropylene, dimensions: 4 × 40 × 40 cm (H × W × L), colour: grey, brown and multicolour
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 1101 dark blue
66,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 217 m, for needle size 3,5 mm and hook size 6 mm, blue - 132 Kč/100 g
Bellatex Handkerchief Adéla 28 × 18 cm 66/241 patchwork grey
135,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Oven Mitt - with loop and magnet, material cotton and polyester, grey, dimensions 18 × 28 cm (W × D)
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 934 dark red
66,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 132 Kč/100 g
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 939 pink
66,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 217 m, for needle size 3,5 mm and hook size 6 mm, pink - 132 Kč/100 g
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 912 light blue
66,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 217 m, for needle size 3,5 mm and hook size 6 mm, blue - 132 Kč/100 g
Bellatex for infants - 42 × 32 cm - thin - owl on a branch
156,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow for baby crib, - filling material: polyester, coating material: cotton, colour: beige and purple
BELLATEX Dante 100 g set of 2 pcs - 1317 red
98,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 49 Kč/100 g
BELLATEX Adéla Seat cushion 62/227 round quilted d.40 cm sprouting flower grey
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Chair Cushion Seat cushion Adéla 62/227 round quilted dia. 40 cm grey budding flower
Bellatex s. r. o. Jumbo yarn 100g - 978+914 brown meliert
61,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn - Jumbo 100g - 978+914 brown highlights - 61 Kč/100 g
BELLATEX Adéla Seat cushion 62/240 round quilted d.40 cm patchwork blue
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Chair Cushion Seat Adéla 62/240 round quilted dia. 40 cm patchwork blue
BELLATEX Papatya Cotton Blend batik 100 g, 1011 white, brown, green
61,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton and acrylic, 225 m, for needle size 5 mm and hook size 3 mm, white, orange and green - 610 Kč/100 g
BELLATEX Adéla Seat cushion 62/230 round quilted d.40 cm rose
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Chair Cushion Seat Adéla 62/230 round quilted dia. 40 cm rosette