BELLATEX
We can deliver BELLATEX products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 2,048
BELLATEX Seat ADÉLA 62\905 round quilted diameter 40 cm diamond grey-white
169,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Pillow Seat round, material: cotton, dimensions: 8 × 40 × 40 cm (H × W × L), colour: white and grey
BELLATEX Berta 605 100 × 100 cm, spheres grey
335,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tablecloth - geometric motif, square shape, washable, material polyester and cotton, grey colour, Dimensions 100 × 100 cm (W×D)
Bellatex Wendy 100g - 208 white
79,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Colour: white, material: acrylic, weight: 100g, length: 190m - 79 Kč/100 g
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 909 anthracite
66,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 217 m, for needle size 3,5 mm and hook size 6 mm, grey - 132 Kč/100 g
BELLATEX Adéla Seat 79/232 round smooth d.40 cm pebbles beige
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Chair Cushion Seat cushion Adéla 79/232 round smooth dia. 40 cm pebbles beige
Bellatex Christmas tablecloth - 120 × 140 cm - Christmas elf
523,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tablecloth - Christmas theme, rectangular shape, washable, material polyester and cotton, red and green colour, Dimensions 120 × 140 cm (W×D)
Bellatex Yarn Jesenka 50 g - 012 green
72,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material polyamide, green colour - 144 Kč/100 g
Bellatex Tablecloth CHRISTMAS - 70 × 70 cm - folk Christmas
215,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tablecloth - tablecloth CHRISTMAS 108 N 70 × 70 cm folk Christmas
Bellatex RITA 21/236 Quilted 38 × 38 cm, Black with Leaves
99,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Pillow Seat angular, material: cotton and polyurethane, dimensions: 5 × 40 × 40 cm (H × W × L), colour: black and multicolour
BELLATEX Seat BERTA 62\611 round quilted diameter 40 cm coloured balls
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow Seat round, material: polyester and cotton, dimensions: 8 × 40 × 40 cm (H × W × L), colour: brown and orange
BELLATEX Seat cushion EMA 34/563 smooth 40 × 40 cm Cocoa
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow Seat angular, material: polyester, cotton and polyurethane, dimensions: 2 × 40 × 40 cm (H × W × L), colour: brown
BELLATEX Seat cushion BERTA 62\610 round quilted diameter 40 cm cube grey
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow Seat round, material: polyester and cotton, dimensions: 8 × 40 × 40 cm (H × W × L), colour: white and grey
BELLATEX Lada Seat 41/013 quilted 40 × 40 cm cappuccino Uni
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Chair Cushion
BELLATEX Seat cushion BERTA 41/607 quilted 40 × 40 cm, coloured leaves
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow Seat angular, material: polyester, cotton and polyurethane, dimensions: 8 × 40 × 40 cm (H × W × L), colour: blue and brown
Bellatex 28 × 18 cm - Christmas motif green
109,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Oven Mitt CHRISTMAS 28x18cm 912 christmas motif green
BELLATEX Viola cushion 40 × 60 cm 45/093 Cadillac
339,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow for baby crib, Sublimation-printed, - filling material: polyester, coating material: cotton, colour: purple, pink and grey
BELLATEX Dante 100 g set of 2 pcs - 1321 burgundy
98,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 49 Kč/100 g
BELLATEX Dante 100 g set of 2 pcs - 1308 black
98,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 49 Kč/100 g
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 952 dark burgundy
66,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 217 m, for needle size 3,5 mm and hook size 6 mm, red - 132 Kč/100 g
BELLATEX Seat EMA 34/566 smooth 40 × 40 cm Newspaper black and white
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow Seat angular, material: polyester, cotton and polyurethane, dimensions: 2 × 40 × 40 cm (H × W × L), colour: black and white
BELLATEX Seat cushion BERTA 41/608 quilted 40 × 40 cm, brown
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow Seat angular, material: polyester, cotton and polyurethane, dimensions: 0,8 × 4 × 4 cm (H × W × L), colour: brown