Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 57,587
Husky Fyre 6
1,569,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Camping Mat sleeping mat, thickness: 6cm, dimensions 184 × 63cm, dimensions when packed 35 × 20cm, weight 1860g
Eglo RONDO E27 1 × 60 W
1,569,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ceiling Light - for bulb E27 (not included), max. power input 60 W, height 31,5 cm, width 25 cm, length 25 cm, material: metal, IP20
Linex 75, Black
Discounted -5 %
174,-
184,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Compasses classic, material: metal, maximum circle diameter 240 mm, colour - black and silver
MITAMA JUMBO, washable, 5 mm, round - set of 50
390,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Felt Tip Pens - round, for girls and boys, contains 50 pcs, line thickness 5 mm, washable, suitable from 6 years
GLASSA Polarized sunglasses PG 487 black
388,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sunglasses
BAAGL School pencil case Lyra GRS
389,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
School Case - for girls aged 8 years and older, flaps with inner loops, with inner zip pockets,, two-tier, with loop and reinforced walls, diameter 23 cm
Nerf Dog Plush squeaky and crunchy ball 15 cm
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Toy Ball sound making, material: plush, for medium sized and large breeds
JSB Bijoux Opals with Swarovski Blue crystal stones 92400025bl (Ag925/1000, 2,1 g)
Discounted -4 %
1,553,-
1,633,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earrings - drop, theme: zodiac sign, women's, material: silver, hallmark: silver 925/1000, surface finish: glossy and rhodium plating, weight: 2.1 g, encrustation: swarovski...
Dragon Ball - Goku Transformations - mug
389,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mug -, with motifs from Dragon Ball, 320ml, multicolour colour, 1 pc(s) in pack - 389 Kč/1 pc(s)
CREMO Bourbon & Oak 473 ml
389,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, moisturising, softening and refreshing, 473 ml volume - 82 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Ultimate Smooth Mask 30 ml
389,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for for all hair types, 30ml volume, effect: hydration, nutrition, regeneration, gloss and softness - 1,297 Kč/100 ml
COSRX Calming Liquid Intensive 125 ml
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin - 311 Kč/100 ml
GreenFood Nutrition Probiotics LactoWise® 60 capsules
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Probiotics - contain a combination of stable probiotics and natural soluble fibre (prebiotic) in an acid-resistant capsule and fibre from fenugreek seeds
YVES ROCHER Intensive anti-wrinkle care 75 ml
New arrival
1,550,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily and night, skin type: mature, effect: moisturising, nourishing, regenerating, lifting and smoothing, 75 ml - 2,067 Kč/100 ml
KREUL Metallic acrylic paint set 6 x 20 ml
387,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Acrylic Paints - water-dilutable, fast-drying and metallic, 6 colours per pack, volume 20 ml
SINKS OKIO 780 M 0.5mm Matte
1,549,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Stainless Steel Sink – rectangular shape, single bowl sink, with drainer, made from stainless steel, reversible variant, plug outlet, with dishwasher connection, stainless steel...
Hami Apple banana strawberry 6×100 g
159,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, added vitamins and minerals, no added sugar, v balení 6 pc(s)
Calcichew D3 500 mg/200 IU 20 chewable tablets
159,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Medicinal Product - is used for the prevention and treatment of calcium and vitamin D deficiency and, after consultation with a doctor, as an adjunct in the treatment of...
Rabalux LUNCA 77197
386,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LED Light - power input 1 W, luminous flux 15 lm, adjustable light temperature, (3000-6500K) motion sensor, material: plastic, max. height 8,5 cm, width 8,5 cm, IP20
GOSH Juicy Lip Butter 002 Sweet Treat
386,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: moisturising
Co se ve mně děje aneb Krysí dvojka: Přijmi a zvládni své emoce
Amazing Deal
319,-
Save 40,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
Villeroy & Boch Butter dish from the EASTER DELIGHT collection
1,540,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Butter Dish
Alza T10 M purple for Canon printers
Great price
1,539,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Compatible Toner Cartridge for Canon i-SENSYS X C1533i, Canon i-SENSYS X C1533iF, Canon i-SENSYS X C1538i, Canon i-SENSYS X C1538iF, up to 10000 pages
Alza T10 C cyan for Canon printers
Great price
1,539,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Compatible Toner Cartridge for Canon i-SENSYS X C1533i, Canon i-SENSYS X C1533iF, Canon i-SENSYS X C1538i, Canon i-SENSYS X C1538iF, up to 10000 pages