Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 57,783
Nicron N1PRO
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flashlight output: 1000 lm, beam distance: 118m, protection level: IP68, power: AA × 1 ×, weight: 34g
Ceresit Grout CE 43 Grand'Elit Chocolate, 5 kg
799,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grout - 160 Kč/1 kg
LIITON K2 Whiskey glasses set of 2
799,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Glass - 400 Kč/1 pc(s)
LIITON Denali Whiskey glasses set of 2
799,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Glass - for whisky, low, 2 pieces in package, glass volume 230 ml, material glass - 400 Kč/1 pc(s)
IMPAR Plush Cybertruck - Medium
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Soft Toy -, auto height 13cm, suitable from 1 year
YENKEE YMS WT300 INSURGENT WL World of Tanks
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gaming Mouse - wireless, optical, 10000DPI, 7 buttons, braided cable, user profiles and ptfe sliders, RGB backlighting, cord length: 1.6m, bluetooth, USB and 2,4GHz radio frequency...
Bavytoy Luminous track with rotating car 224 pcs
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Slot Car Track folding, for 3 pc(s) of AA batteries, batteries not included, suitable from 3 years
WELLA PROFESSIONALS Nutricurls Detangling Conditioner for Waves & Curls 200 ml
799,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: deep cleaning and easy combing, best for hair type: dry, wavy and curly and frizzy and unruly - 400 Kč/100 ml
QCY H2 Pro White
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, full‑size (over-ear), passive noise cancellation, closed construction, 3.5 mm Jack, Bluetooth 5.3, A2DP, AAC, AVRCP, HFP and SBC...
Select Compression knee support long 6253 black, sizing. XL
799,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Volleyball Protective Gear -
Bellatex Merkado summer blanket in Aloe Vera - 140 × 200 cm
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Duvet - summer, antiallergenic, washable, material: polyester, filling consists of hollow Fiber and polyester
ABUS Smooty 2.0 pink watermelon
799,-
In stock according to variant
Bike Helmet - kids', city, for head circumference from 50 to 55 cm, fastening type: fastening clasp, 14 ventilation holes, EN 1078 certification, construction material EPS, insect...
INTELINO Set of tracks
799,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Rail Set Accessory 20 different double-sided rails, 40 colour markers
Richter Czech EXR.40/50.BSZ.NI
799,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cylinder - security class: RC4, resistant to drilling, picking, bumping and breaking, identification card, dimensions: 40/50, 6 keys included
CLATRONIC HS 2631
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Handheld Vacuum for allergy sufferers and antibacterial, 700W, Microfilter, shoulder strap, height: 15cm, width: 24cm, depth: 12cm, colour: silver
Rohnson R-256
798,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Grill desktop and portable, power 2000 W, grill material cast iron, grill surface material chrome, grill area 41,5 cm × 24 cm, number of grilling areas 1, weight 2,26 kg,...
AUTHOR Lumina 550 lm USB Alloy / Cubus USB CobLed 50 lm
New arrival
795,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bike Light - front and rear, luminous flux of 550 lm, power: Rechargeable battery, maximum battery life of 65 h, water resistance: IP65
Spokey Yoga Tape
199,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Yoga Strap
NIVEA Men Hydrocare 150 ml
199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - for men, for normal skin, suitable for mature skin, suitable for dry skin, suitable for sensitive skin, suitable for mixed and oily skins - 133 Kč/100 ml
NIVEA Men Sensitive 150 ml
199,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - for men, for normal skin, suitable for mature skin, suitable for dry skin, suitable for sensitive skin, suitable for mixed and oily skins - 133 Kč/100 ml
Siguro replacement controller for heated blankets and vests
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Controller - 9 heating levels, 1-9 hour timer, power input 120 W, cable length 240 cm, LED display, for Siguro Cosy Hug and Warm Hug heated blankets
YVES ROCHER Nourishing Hand Cream 75 ml
199,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for dry skin, moisturising, nourishing and softening, vegan, active ingredients include shea butter, no artificial colours, paraben-free and...
Den Braven Double-sided adhesive fasteners. Tape 15x2mmx10m RL in box
Discounted -6 %
199,-
212,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Duct Tape - reversible, tape width of 15mm, roll of 10m - 19.90 Kč/1 m
Esselte No. 1 Co2 Neutral A4 75mm Black
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Arch Folder lever mechanism, format A4, spine width 75 mm, secure fitting, RADO lock