Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 57,794
Siguro replacement controller for heated blankets and vests
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Controller - 9 heating levels, 1-9 hour timer, power input 120 W, cable length 240 cm, LED display, for Siguro Cosy Hug and Warm Hug heated blankets
YVES ROCHER Nourishing Hand Cream 75 ml
199,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for dry skin, moisturising, nourishing and softening, vegan, active ingredients include shea butter, no artificial colours, paraben-free and...
Den Braven Double-sided adhesive fasteners. Tape 15x2mmx10m RL in box
Discounted -6 %
199,-
212,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Duct Tape - reversible, tape width of 15mm, roll of 10m - 19.90 Kč/1 m
Esselte No. 1 Co2 Neutral A4 75mm Black
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Arch Folder lever mechanism, format A4, spine width 75 mm, secure fitting, RADO lock
Alza PGI-35 Black for Canon Printers
Great price
199,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Compatible Ink - for Pixma IP100, Pixma IP110 printers, 9ml, yield up to 190 pages
Onikuma TX603 Pink
790,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, earbuds, Bluetooth 5.4, game mode, voice assistant, track shuffle, call handling, volume control, ENC, frequency range 20-20000 Hz,...
SAFE Wireless temperature detector 10YHT-RF
Great price
790,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Temperature Sensor
A-PRO BRONX black leather moto gloves L
790,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Motorcycle Gloves - unisex, year-round, winter, summer, vernal and autumn, material synthetic leather, style: café racer, Sport, Urban, motocross and Scooter, colour: black, size...
A-PRO BRONX black leather moto gloves M
790,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Motorcycle Gloves - unisex, year-round, winter, summer, vernal and autumn, material synthetic leather, style: café racer, Sport, Urban, motocross and Scooter, colour: black, size...
SALVATORE FERRAGAMO Emanuel Ungaro Cosmic Moon EdP 40 ml
789,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 1,973 Kč/100 ml
DKNY 24/7 EdP 30 ml
789,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 2,630 Kč/100 ml
BIOLAGE Strength Recovery 250 ml
789,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for damaged hair, protects from high temperature and external influences, volume 250 ml - 316 Kč/100 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Glow 1004 Duo Set 100 ml
Amazing Deal
789,-
Save 89,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set contains: Cream 50 ml, Serum 50 ml
AFNAN Historic Olmeda EdP 100 ml
Amazing Deal
789,-
Save 184,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum - for men and women, citrus main fragrance, volume 100 ml - 789 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Ultimate Repair Conditioner 200 ml
789,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, regeneration and nutrition, best for hair type: coloured Hair, for all hair types and damaged - 395 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Elements Renewing Shampoo 500 ml
789,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, for extra shine, volume 500 ml, professional, paraben-free, silicone-free and sulphate-free - 158 Kč/100 ml
Tognana Set of Shallow Plates 6 pcs 27cm MARGARET
789,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Set of Plates shallow, material: porcelain, round, suitable for dishwashers and microwave ovens, plate diameter: 27 cm, 6 pc(s) in set, colour: white
Rabalux Polperro 77146
New arrival
784,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Table Lamp - LED dimmable, power input 3 W, luminous flux 180 lm, adjustable light temperature (2800-6500K), usb, lead length 1 m, height 21 cm, width 14 cm, material: plastic,...
Ravak FD 410.20BLM Holder with toilet brush and container, black matt
782,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Toilet Brush with a circular base shape
Villeroy & Boch New Wave Caffe gold demi-tasse spoon
780,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Spoon -
BusyKids Montessori Wooden Puzzle - With Animals
195,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Puzzle - insertable puzzle, for the room, animal motif, material wood, suitable from 1 year
BusyKids Montessori Wooden Puzzle - Farm
195,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Puzzle - insertable puzzle, for the room, animal motif, material wood, suitable from 1 year
AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Glow Cleanser 300 ml
779,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for coloured hair, hydrates, for extra volume, volume 300 ml, professional, paraben-free, silicone-free and sulphate-free - 260 Kč/100 ml
CUDY 8-Port Gigabit Light Managed Switch
779,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Switch - 8 port, QoS, VLAN, desktop