Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 57,749
Nutriburst Premium Hair, Skin & Nails gummies with biotin, A, B, C, E and zinc, strawberry, 60 pcs
589,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - strawberry-flavored gummies, biotin, zinc, vitamins A, C and E, hair support, skin and nails, support collagen formation, vegan formula without added sugar
Wolfsblut Dog Small Breed Deep Glade Deer and Buffalo 2 kg
589,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for small breeds with low with normal activity, fat 18.2%, grain-free, taurine and methionine - 287 Kč/1 kg
REXONA Invisible B&W 2× 150ml
New arrival
159,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, refreshing, does not stain, against odor and for everyday use, 300 ml volume - 53 Kč/100 ml
OXYBAG OMBRE Twin wire pad A4 PP green
159,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Notepad -
Beggs Children's moisturizer for skin and body 75 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cosmetics -, contains aloe vera, shea butter and almond oil, suitable from Birth
Windson Paper Plate
159,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Dartboard Paper target with two sets of darts with metal tips
Albainox Hunting knife Black Bear
633,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pocket Knife - with a fixed blade, hunting, knife included, steel hardness 56 HRC, handle material wood, blade length 18 cm, total knife length 27 cm, weight 320 g
Pietro Filipi Women's High Modern (1PUW10) XS
629,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Period swimwear
Hama Beads in box Bluey maxi
629,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Perler Beads - material used: plastic, 900 pc(s) of bead(s) in the package
MakTrade, MTG A100MX-T bathroom fan
629,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Exhaust Fan with diameter of 100 mm, maximum airflow 98 m3/h, input power 15 W, noise level of 31 dB, number of speeds 1, white colour
MÁDARA City CC Cream SPF15 Light 40 ml
Discounted -21 %
629,-
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
CC cream - 1,573 Kč/100 ml
LUMENE Invisible Illumination Dewy Glow Setting Spray
629,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Fixing Spray dermatologically tested and long-lasting, suitable for sensitive, mixed and dry skin, lasts up to under 24 hours, product belongs to vegan cosmetics, volume...
ALFAPARF MILANO YE Repair Reparitive Conditioner 1 l
Great price
629,-
Save 35,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, regeneration, easy combing and softness, best for hair type: damaged - 63 Kč/100 ml
LUMENE Overnight Care Lash & Eyebrow Serum
629,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyebrow Gel transparent, fill, thicken, define and colour your eyebrows - 12,580 Kč/100 ml
ANTONIO BANDERAS Power of Seduction EdT 200 ml
Amazing Deal
629,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Toilette for Him - 315 Kč/100 ml
ALZATOOLS Leaf blower AKU CB20V BatteryONE 20V (without AKU)
Great price
629,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Leaf Blower - cordless, airspeed: 190km/h, weight: 1,2kg
Tognana Set of coffee cups 90 ml with saucers 6 pcs GOLF
629,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Set of Cups , 12 piece(s) in the package - 52 Kč/1 pc(s)
JIMMY CHOO L'EAU EdT 40 ml
629,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Toilette for Her - 1,573 Kč/100 ml
Life Extension Astaxanthin with phospholipids 4 mg 30 softgels
579,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Astaxanthin - Phospholipid complex with astaxanthin (168 mg) containing phospholipids (80 mg) and astaxanthin (4 mg) from Haematococcus pluvialis algae in 2 softgels, 30 capsules
Omalovánky s voskovkami Tlapková patrola
Great price
129,-
Save 10,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
DUCRAY Kelual DS Intensive Anti-Dandruff Spray 100ml
New arrival
619,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - dermo, for all hair types, volume 100 ml - 619 Kč/100 ml
SKINFOOD Carrot Carotene Moist Effector 55 ml
619,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Emulsion - 1,125 Kč/100 ml
PRIMUS Thermos Classic Light 0,35 l Black
619,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Thermos - volume 350 ml, material stainless steel, plastic and silicone, double wall, weight 0,27 kg, beverage stays cold for 26h, beverage stays hot for 20h
PESTLE&MORTAR Derma Body Wash 500 ml
619,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for children unisex, suitable for sensitive, normal and dry skin, moisturising, hypoallergenic and soothing, perfect for: eczema, irritated skin and dry skin,...