Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 57,680
GLASSA Blue Light Blocking Glasses PCG 020, +0,50 dio, black
359,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Computer Glasses - Women's / Girls, leisure, rectangular, plastic, clear glass colour, black colour of the frames, UV protection UV400
MOROCCANOIL Extra Volume Shampoo 70 ml
389,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types nourishes, deep cleansing, for extra volume and shine, volume 70 ml, professional, with vitamins - 556 Kč/100 ml
GLASSA Polarized PG 863 blue, black glass
388,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sunglasses - rectangular, unisex, leisure, UV400 protection, black, polarizing glasses, plastic frames, blue colour of the frames
GLASSA Polarized PG 425 black-grey, black glass
388,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sunglasses - unisex, leisure, UV400 protection, black, polarizing glasses, plastic frames, black and grey colour of the frames
Akinu Basic Mat XS 55 × 42 cm khaki
389,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Mat - material: polyester, dimensions: 42cm×55cm×2cm, for small breeds, soft
GLASSA, Blue Light Blocking Glasses PCG 013, +1,00 dio, black
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Computer Glasses - unisex, to the computer, 95 % protection against blue light, rectangular, plastic, clear glass colour, black colour of the frames, UV400 and UVB protection,...
WELLA PROFESSIONALS Invigo Color Brillance Vibrant Color Mask Coarse 150 ml
389,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for coloured Hair, soft and normal hair, 150ml volume, effect: nutrition, gloss, volume and smoothing - 259 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual of Karma Sun Protection Face Cream LSF30 50 ml
Great price
389,-
Save 30,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 30, 50 ml volume - 778 Kč/100 ml
HAWAIIAN TROPIC Silk Hydration Spray SPF30 177ml
389,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sun Spray - - 220 Kč/100 ml
ABUS 1500/60 web coral
389,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bike Lock - chain, key lock, length: 600mm, Textile cover
Pilot PIONEER, children's, black/blue
389,-
In stock according to variant
Motorcycle Gloves - children's, year-round, summer, vernal and autumn, material polyamide, style: motocross and Scooter, colour: blue and black
Kačeři Dana Černého
Amazing Deal
319,-
Save 32,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
Zhroucení
Amazing Deal
319,-
Save 39,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
Moje tělo je moje
Amazing Deal
319,-
Save 41,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
S Wittgensteinem v gay sauně
Amazing Deal
319,-
Save 34,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
Cerda Nasa - sweatshirt
386,-
In stock according to variant
Sweatshirt for men for children, grey colour, without pattern, with on front side print motive NASA cotton and Polyester
Creano Organic Fruit & Herbal Tea Set - 27 sachets / 9 flavours (54 g)
357,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 6,611 Kč/1 kg
MFH Vacuum thermos with cup 1,0 l stainless steel
386,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Thermos - volume 1000 ml, material stainless steel, double wall, weight 0,485 kg
Můj rok 1969
Amazing Deal
319,-
Save 35,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
MITAMA 2Zip Daisy pop
381,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
School Case - with inner pockets, single-tier, with loop, violet, blue and pink colour
BOT Smart Water Leak Sensor Zigbee ZWL2
379,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Water Leak Detector - detects Water gas, battery-powered, range: 50 m, sound level: 90dB, compatible with Tuya, central unit required to function,, app with Czech language support,...
Diamond Dotz Décor Lavender
379,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Diamond Painting