Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 57,734
SVR Palpebral Demaquillant By Topialyse Micellar Eye Gel 125 ml
299,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Remover - for the eye area 2-in-1, removes waterproof make-up, can be used not only for general make-up removal, but also for removing make-up from the eye area -...
Alza T6L99AE No. 903 black for HP printers
Great price
299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Compatible Ink - for HP OfficeJet 6950, 6960 and 6970 printers, yield up to 330 pages
RETLUX RLL 512 LED linear PIR, 0,2 W, 29 cm
299,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LED Light - power input 0,2 W, warm light (3000 K) motion sensor, material: plastic,
Pokémon 1 Figure Pack 10 cm (Vinyl Figure) Teddiursa W9 (International)
299,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Figure - statue, motif: Pokémon, 10 cm height, material: vinyl, from 4 years
CUDY 8-Port 10/100 Mbps Desktop Switch
299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Switch - 8 port, desktop
ALZATOOLS Charger 12V 24FCH12V
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cordless Tool Charger
MARY & MAY Vegan Cica Teatree AHA PHA Blemish Toner 200 ml
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin - 150 Kč/100 ml
RETLUX RSH 101, GU10, 4.5 WATT, RGB, CCT
299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LED Bulb - smart, lamp cap GU10 - lamp cap GU10, power input 4,5 W, 230 V, luminous flux 326 lm, adjustable light temperature (6500-2700 K), diameter of 5 cm, WiFi 2,4 GHz and...
PILOT Pintor Extra Fine Metal, set of 6
from
266,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Marker , round tip, width 0,7 mm, 6 in package
Regatta 15L Dry Bag Oxford Blue
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Waterproof Bag - volume of 15l
MAGG Aluminum Extrusion Gun, 230mm
299,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Caulking Gun - manual, cartridge type, material: aluminium, length 230 mm, weight 0.63 kg
Take it shop Travel organizer for documents mint
297,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Document Holder - unisex, material polyester, turquoise, zipper closure, dimensions 20 × 15 × 2 cm (H×W×D)
Eminent Selection Adult Large Breed Beef & Lamb 2 kg
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for large breeds with low with normal activity, animal protein 26%, fat (poultry) 14%, with Joint Nutrition, grain-free, linseed and turmeric - 135 Kč/1 kg
M-Pets Washable Nappies for Male Dogs, Size L, 2-pack
New arrival
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Nappies - a practical aid for involuntary urine leakage, protection against marking indoors, reusable
WILKINSON Hydro 5 Ultimate + 1 pc
289,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Razor - for beard, private parts and armpit, shaving mechanism material: steel, black colour
LUMENE Matte Oil-Control Foundation SPF20 Shade 0,5 Light
289,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up high coverage, dermatologically tested and long-lasting, tone light, suitable for sensitive, oily and mixed skin, creamy consistency, lasts up to under 24 hours, the...
HOUSE OF HUR Moist Ampoule Blusher Peach Coral 20 ml
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Blush - long-lasting, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, liquid consistency, moisturising, lasts up to 24 hours, 20 ml volume
TIRTIR Mask Fit Red Cushion 24W Soft Beige 4,5 g
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up light coverage, dermatologically tested, long-lasting, hypoallergenic and touch-resistant, tone light, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, cushion...
Ceresit Grout CE 40 almond brown, 2 kg
289,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grout - 145 Kč/1 kg
YVES ROCHER Monoi 390 ml
289,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising and nourishing, vegan, dry skin, for oily, normal, combination, dry and mature skin, paraben-free, 390 ml volume - 74 Kč/100 ml
Alza F6V24AE No. 652 colour for HP printers
Great price
289,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Compatible Ink for HP Deskjet Ink Advantage 1115 printers, 2135, 3635, 3636, 3775, 3785, 3787, 3788, 3789, 3790, 3835, 4535, 4675, 5075, 5275, Yield up to 200 pages
BAAGL Wallet Harry Potter Hogwarts
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wallet kids', material: polyester, cash pocket, coin purse, transparent compartment, banknote compartment, coin compartment, id compartments
Eminent Selection Puppy Large Breed Beef & Lamb 2 kg
260,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Dog Kibble for small medium-sized breeds with low with normal activity, animal protein 30%, fat (poultry) 14%, with Joint Nutrition, grain-free, linseed and turmeric -...
PURITO Peel Shot Exfoliating Pad 8 Pcs
Great price
279,-
Save 21,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub