Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 57,757
GOSH E. G. O Brown For Him Deo Spray 150 ml
279,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray,, protective, for everyday use, volume: 150 ml - 186 Kč/100 ml
M-Pets MEGA MINI Dog Toy Mini Wild Boar 20 × 10 × 13 cm
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Toy size: 13 × 20 × 10 cm, material: textile
Bavytoy Sewing machine and iron, pink set
279,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sewing for Kids
Art.No.: Control Cyberspace - Additional Module 1
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Card Game Expansion for 2 players, recommended from 14 years, minimum game length 30 min
Nerf Dog Nylon plush duck with crispy wings for throwing 42 cm
Amazing Deal
279,-
Save 70,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Toy , material: nylon
LUMENE Basic Cleansing Kirkas Radiance Boosting Cleansing Foam 150 ml
279,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, mixed, dry and mature skin types - 186 Kč/100 ml
Buckle-down dog leash, length 180 cm, Harry Potter
279,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Leash for dogs, classic and designer, length: 180cm, material: polyester, black and yellow colour, pattern: ornaments
Buckle-down dog leash, length 180 cm, Harry Potter, Gryffindor
279,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Leash for dogs, classic and designer, length: 180cm, material: polyester, black, red and yellow colour, pattern: ornaments
Repti Planet Feeding bowl black 19,5 × 17,5 × 4,2 cm
Discounted -17 %
279,-
339,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Terrarium Supplies - water or reptile food bowl, amphibians and other animal species, in black design, the wide base and the weight of the bowl prevents it from being knocked over...
Bavytoy Doll 34 cm with coffee machine
279,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Doll - suitable girls, suitable from 3 years, doll height: 33cm, material: plastic, bends hands and legs
CHAMPION Fungicide 50WG, 4 x 50 g
279,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fungicide Fungicide - 1,116 Kč/1 l
YATO Combination pliers 180 mm YT-2007
279,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Combination Pliers - flat straight jaws, serrated gripping surfaces, cutting edge with external bevel, lateral position of the cutting edge, combination pliers, ergonomic handle,...
KORES KOLORES STYLE 26 colours
279,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coloured Pencils - KORES, triangular form, with soft graphite
Alza T3472 No. 34XL Cyan for Epson printers
Great price
279,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Compatible Ink - for Epson WorkForce Pro WF-3720, WF-3725
Alza T02W1 No. 502XL Black for Epson Printers
Great price
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Compatible Ink - for Epson Expression Home XP-5100, XP-5105, Epson WorkForce WF-2865, WF-2860
Alza T202 XL Magenta for Epson Printers
Great price
279,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Compatible Ink - for Epson Expression Premium XP-6000, XP-6005, XP-6100 Series; 13ml
HP-OC 112/INT BX
278,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Calculator - tabletop, battery power, 1row display, square roots, percentage calculation
SCHWARZKOPF GLISS Scalp Balance SPF spray for the scalp Scalp Balance 100 ml
270,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - for all hair types, protects from UV radiation and hair loss, volume 100 ml - 270 Kč/100 ml
YANKEE CANDLE Signature Snow Kissed Pine 110 g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Silver Birch 110g
Discounted -6 %
269,-
289,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Seaside Woods 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Fresh Cut Roses 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Enchanting Cherry Blossoms 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g