Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 59,189
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 505 Bronzo Shimmer 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: brown, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 430 Brunito Shimmer 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: beige, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 410 Greige Matte 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: beige, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Professionale Tinted Brow Gel 1 Biondo 6 g
689,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeliner - gel, long-lasting, matte effect, gold colour, lasts under 24 hours, for normal, combination and mature skin, weight 6 g
COLLISTAR Impeccabile Long Wear Foundation 3R - Naturale Rosato 30 ml
1,239,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to over 24 hours,...
COLLISTAR Impeccabile Long Wear Foundation 1R 30 ml
1,239,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to over 24 hours,...
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 510 Caramello Satin 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: beige, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 500 Avorio Satin 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: nude, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 435 Chiffon Satin 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: pink, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 400 Cipria Matte 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: pink, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 420 Cacao Matte 4 g
719,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: brown, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 415 Mocha Matte 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: beige, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 405 Petalo Matte 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: pink, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Professionale Clear Fixing Brow Gel 6 g
689,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyebrow Gel - gel, long-lasting, matte effect, transparent colour, lasts under 24 hours, for normal, combination and mature skin, weight 6 g
COLLISTAR Infinito Eye Marker 4 Green 1 g
739,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeliner - marker, long-lasting, matte effect, green colour, lasts under 24 hours, for normal, combination and mature skin, weight 1 g
COLLISTAR Infinito Eye Marker 3 Blue 1 g
739,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeliner - marker, long-lasting, matte effect, blue colour, lasts under 24 hours, for normal, combination and mature skin, weight 1 g
COLLISTAR Impeccabile Eye Liner N° 3 Borgogna 2,5 g
799,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeliner - marker, long-lasting, matte effect, purple colour, lasts 24 hours, for normal, combination and mature skin, weight 2.5 g
COLLISTAR Twist Design Automatic Lip Pencil 161 Perla Rosa 0,4 g
659,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Contour Pencil - for irresistible lips, for long-lasting lipstick - 164,750 Kč/100 g
COLLISTAR Twist Design Automatic Lip Pencil 113 Autumn Berry 0,4 g
659,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Contour Pencil - for irresistible lips, for long-lasting lipstick - 164,750 Kč/100 g
COLLISTAR Puro Lipstick 28 Rosa Pesca 3,5 g
809,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: long-lasting, moisturising and carer
COLLISTAR Puro Lipstick 103 Fucsia Petunia 3,5 g
809,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: long-lasting, moisturising and carer
COLLISTAR Puro Lipstick 112 Iris Fiorentino 3,5 g
809,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: long-lasting, moisturising and carer
COLLISTAR Puro Lipstick 102 Rosa Antico 3,5 g
809,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: long-lasting, moisturising and carer
COLLISTAR Puro Lipstick 100 Terra Di Siena 3,5 g
809,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: long-lasting, moisturising and carer