Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 59,188
COLLISTAR Puro Lipstick 109 Papavero Ipnotico 3,5 g
809,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: long-lasting, moisturising and carer
COLLISTAR Twist Velvet Bronzer 5 g
879,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bronzer - dermatologically tested, for use on lips and safe for eyes, suitable for normal, mixed and mature skin, creamy consistency, lasts up to under 24 hours, weight: 5 g,...
COLLISTAR Impeccabile Stick Concealer 5 Ambra 4 g
799,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corrector coverage, tone dark, long-lasting, water-resistant, non-comedogenic and perfume-free, compact consistency, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, lasts up...
COLLISTAR Impeccabile Stick Concealer 3 Naturale 4 g
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corrector coverage, tone medium, long-lasting, water-resistant, non-comedogenic and perfume-free, compact consistency, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, lasts...
ASUS ExpertBook P1 P1403CVA-C38512X Misty Grey
Discounted -1 %
16,459,-
16,656,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laptop - Intel Core 3 100U, 14" IPS anti-glare 1920 × 1080, RAM 8GB DDR5, Graphics, SSD 512GB, copilot, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB-C, fingerprint...
WÜRTH Tool set 93 pcs in case
11,990,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tool Set - Universal set of 93 tools, contains an indestructible foam insert with clamping effect for fixing tools, includes flat and Phillips screwdrivers, voltage tester, hammer,...
WÜRTH Tool set 52 pcs
8,990,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tool Set - Extensive selection of essential equipment in a robust plastic case, lightweight and shock-resistant design with metal locks for safe transport, clearly arranged in...
FIELDMANN 2 burner gas grill FZG 3000
3,990,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Grill - gas, garden, grilling area: 1547 cm2, grill size: H 102 x W 102 x D 55 cm, grilling surface material: cast iron, grill material: steel, 2 burners, grill performance:...
STIGA All Seasons
19,999,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Table Tennis Table - outdoor, with wheels, dimensions: 274 × 152,5 × 76 cm, 5mm thick board, weight: 74kg
VDLPOWER Mobile EV charger for electric vehicles type 2, three-phase, 5 m, 11 kW charging cable 6-16
9,999,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
EV Charging Stations - max. performance 11 kW, max. current 16 A, voltage 230/400 V, 3 phases, CEE connector, Type 2 connector, operating temperature -30 to 50 °C, includes A...
L'ORÉAL PARIS Blurfiller Blurring Lip Contour 530 Bordeaux Bisous
400,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Contour Pencil - for irresistible lips, for long-lasting lipstick - 4,598 Kč/100 g
L'ORÉAL PARIS Blurfiller Blurring Lip Contour 570 Worth It Intense
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Contour Pencil - for irresistible lips, for long-lasting lipstick - 4,586 Kč/100 g
L'ORÉAL PARIS Infaillible Laque Resistance 223 Toasted Beige, 4.3 ml
Great price
379,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: long-lasting - 8,814 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS Infaillible Laque Resistance 412 Rose Affair, 4.3 ml
Great price
379,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: long-lasting - 8,814 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS Infaillible Laque Resistance 320 Almond Nude, 4.3 ml
379,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: long-lasting - 8,814 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS Infaillible Laque Resistance 213 Smoked Rose, 4.3 ml
380,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: long-lasting - 8,837 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS True Match Hyaluron Tinted Balm 2.5 Neutral Light, 8 g
500,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, tone light, suitable for oily, normal, mixed and dry skin, cushion consistency, 8 g weight, the package also includes mirror and applicator, effect: evens skin...
L'ORÉAL PARIS True Match Hyaluron Tinted Balm 2 Rosy Light, 8 g
500,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, tone light, suitable for oily, normal, mixed and dry skin, cushion consistency, 8 g weight, the package also includes mirror and applicator, effect: evens skin...
BlueTouch Massage Stool Care Lite
New arrival
4,990,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Spa Massager
BlueTouch Massage Stool Care Dual Power
New arrival
11,990,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Spa Massager
BlueTouch Care Comfort Massage Stool
New arrival
8,490,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Spa Massager
KERASILK Essentials Smoothing Travel Set 200 ml
1,126,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains shampoo, conditioner and rinse-free spray
Faitron BabyBoo baby food maker
4,999,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Warmer - multifunctional 7in1 baby food preparation device, digital display, function: cooking, heating, steaming, mixing, sterilization, temperature maintenance and defrosting
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
ASUS ROG XREAL R1 GAMING AR GLASSES R1-N IPD-63
20,690,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
VR Goggles for game console and for PC, 240 Hz, 57° field of vision, USB-C, DisplayPort and HDMI connection, package includes base station, USB cable and case, microphone