Free delivery
Alzaboxes and stores
Best sellers, best plum Brandy
We also think that you deserve the best. That’s why on this page, we ranked plum Brandy from the most sold to the least sold. You have 39 products to choose from. Customers have the most interest in Žufánek Slivovitz 0,5l 50%, which you can buy for 699 Kč incl. VAT. If you’re intrested in plum Brandy in terms of the highest reviews, then look at the plum Brandy reviews and tests category.
All from 39
Rudolf Jelinek Vizovicka Slivovice 2020 0,7l 50%
999,-
1,427 Kč/l
In stock 4 pcs at the supplier's
Spirit - slivovice, country of origin Czech Republic, volume 0,7 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 1,427 Kč/1 l
Žufánek Slivovitz 0,1l 50%
205,-
2,050 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Spirit - slivovice, country of origin Czech Republic, volume 0,1 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 2,050 Kč/1 l
Fleret Slivovice cut 1l 40%
619,-
619 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Spirit - slivovice, country of origin Czech Republic, volume 1 l This product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 619 Kč/1 l
Rudolf Jelinek Slivovice Silver Alarm Clock 0,05l 45%
79,-
1,580 Kč/l
In stock > 20 pcs at the supplier's
Spirit - slivovice, country of origin Czech Republic, volume 0,05 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 1,580 Kč/1 l
Rudolf Jelinek Slivovice 0,5l 45% + 2x glass GB
479,-
958 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Spirit - slivovice, country of origin Czech Republic, volume 0,5 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 958 Kč/1 l
Slivovice roast 0,7l 50%
769,-
1,099 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Spirit - slivovice, country of origin Czech Republic, volume 0,7 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 1,099 Kč/1 l
Baron Hildprandt Slivovitz 2004 0,7l 50% L. E.
3,999,-
5,713 Kč/l
In stock 3 pcs at the supplier's
Spirit - slivovice, country of origin Czech Republic, volume 0,7 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 5,713 Kč/1 l
Radlík Slivovice Karlátka 0,5l 45%
659,-
1,318 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Spirit - slivovice, country of origin Czech Republic, volume 0,5 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 1,318 Kč/1 l
Kleiner Silver Plum 0,7l 43%
1,599,-
2,284 Kč/l
In stock 4 pcs at the supplier's
Spirit - slivovice, country of origin Czech Republic, volume 0,7 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 2,284 Kč/1 l
Kleiner Amber Plum Cabernet Sauvignon 0,7l 43%
3,199,-
4,570 Kč/l
In stock 2 pcs at the supplier's
Spirit - slivovice, country of origin Czech Republic, volume 0,7 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 4,570 Kč/1 l
Rudolf Jelinek Slivovice Kosher Silver 0,7l 50%
999,-
1,427 Kč/l
In stock 4 pcs at the supplier's
Spirit - slivovice, country of origin Czech Republic, volume 0,7 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 1,427 Kč/1 l
Rudolf Jelinek Slivovice Kosher Gold 5y 0,7l 50% tin
1,049,-
1,499 Kč/l
In stock 2 pcs at the supplier's
Spirit - slivovice, country of origin Czech Republic, volume 0,7 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 1,499 Kč/1 l
Rudolf Jelinek Slivovice 1994" Family reserve " 20Y 0,7l 46,9%
19,999,-
28,570 Kč/l
In stock 1 pcs at the supplier's
Spirit - slivovice, country of origin Czech Republic, volume 0,7 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 28,570 Kč/1 l