Free delivery
Alzaboxes and stores
Product in stock in the store in Brno - Střed
This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 2,160
Intel Core Ultra 5 245K
Great price
4,599,-
Save 191,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
CPU - 14-core, 14 threads, 5.2GHz (TDP 159W), Turboboost 5.2GHz, Boost 5.2 GHz, 24MB L3 cache, Intel Graphics, socket Intel 1851, Arrow Lake, cooler not included
+Gift Promo Electronic Key Intel Gamer Days Bundle – must be redeemed by 31/10/2026 with a value of 2,549,-
Philips SPN7080BA/60
899,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Surge Protector - 2m, male connectors: fork Type E, female connectors: 8× fork Type E, shock power capacity: 900 J, maximum current load: 16 A, LED indication, bent connector ends...
Thule Epos 2
24,490,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Towbar Bike Rack - for 2 bikes, hinged, Folding, opening with bike rack, maximum load 60kg, can be locked to car, bikes can be locked to rack, 13-pin connector
AQARA Climate Sensor W100 (TH-S04D) - Zigbee and Thread
1,019,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sensor - sensor with 3.4-inch LCD display that monitors temperature and humidity
JBL Wave Beam 2 white
Discounted -19 %
1,489,-
1,859,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, in-ear, active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 5.3, track shuffle, call handling, IP54 rating,...
Bery Jones Roasted corn with honey 500 g
Great price
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - intense delicious flavour and great crunch, unique combination of honey and mustard, provides the body with quick and easily accessible energy, in eco-friendly resealable...
Reflex Nutrition Nexgen PRO multivitamin, 90 capsules
Discounted -20 %
339,-
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Multivitamin Capsules, multivitamins, adult, oral, 90 tablets
Bery Jones Freeze-dried plums 100 g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,790 Kč/1 kg
Bery Jones Coconut slices natural "smileys" 500g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural coconut, 500 g - 358 Kč/1 kg
Bery Jones Banana slices freeze-dried 150g
Great price
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 150 g - 1,260 Kč/1 kg
ELECTROLUX Intuit 300 LMS2203EMX
6,389,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Microwave recessed, input power 1200W, volume 20l, number of power levels: 5, microwave heating performance 700W, plate size 24,5 cm, fast defrosting and pre-heating
JBL Xtreme 5 Black
8,590,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bluetooth Speaker - active, with power performance of 130W, frequency range from 40 Hz to 20000 Hz, Bluetooth 6.0, true Wireless Stereo, USB charging, lighting, IP68 protection...
Sony True Wireless WF-C510 black
1,390,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, in-ear, closed construction, Bluetooth 5.3, AAC and SBC support, Ambient sound, voice assistant, track shuffle, call handling,...
SANYTOL disinfectant for laundry with the scent of white flowers 1.5 l (33 washes)
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Sanitiser - kills bacteria at all temperatures, viruses and fungi, removes persistent odours, eliminates the transmission of infections, leaves a feeling of freshness,...
Adventure Menu - Penne Bolognese
279,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 479 kJ, weight 105g - 2,657 Kč/1 kg
CILLIT BANG Odmašťovací sprej do kuchyně 750 ml
Great price
78,-
Save 6,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner - kitchen
POCO X8 Pro Max 12GB/512GB Black
14,490,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mobile Phone 6,83" AMOLED 2772 × 1280, 120Hz, processor MediaTek Dimensity 9500s 8-core, RAM 12 GB, internal memory 512 GB, main camera 50 Mpx (f/1,5) + 8 Mpx (f/2,2), selfie...
FINISH Salt 4 kg
Great price
144,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Salt regenerative, prevents limescale build-up, softens water - 36 Kč/1 kg
Sencor SSI 8440GR
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Clothes Iron steam, input 2200 W, thermostat, tank volume 380 ml, ironing board made of ceramics, cable length 1,9 m, white and green
Siguro ViewStash food container, 1 l
Great price
from
152,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Storage Jar - material: glass, volume 1 l, silicone sealing, microwave ovens,dishwashers,freezer,pipes and lednice, dimensions: 11cm×11cm×13,5cm, 1 pc(s)
AlzaPower LLT-51WDB Led Table lamp 2W, black
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Table Lamp - LED, suitable for the bedroom, workrooms, living room and children's room, cold white light, chromaticity 4000 K, luminous flux ≥90 lm, power consumption 2 W,...
BRITA ON TAP Pro V-MF System
1,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Water Purification Filter - compatible with all common tap types, shower function for washing food and vegetables, from natural substances, 5-stage filtration, separate outlet for...
Hyundai SI332
Amazing Deal
309,-
Save 40,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Clothes Iron steam, input 2200 W, sprinkling, tank volume 260 ml, steam output 35 g/min, steam boost 120 g/min, ironing board made of ceramics, cable length 1,9 m, blue
COMPASS Warning orange vest EN 20471: 2013
Great price
74,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Reflective Vest - in-car, unisex, material: Polyester, colour: Orange, fastening: Velcro, size XL