Free delivery
Alzaboxes and stores
Product in stock in the store in Brno - Střed
This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 2,167
FABER-CASTELL Dinosaur with 2 holes
Amazing Deal
from
66,-
Save 21,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pencil Sharpener - manual, 2 holes, green colour
RON 435 Drawing Pins - Pack of 50 pcs
59,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pin - 50 pcs in box, colour mix
STABILO Swano, Red Pencil with Rubber 12 pcs
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pencil hex cap, for for both left- and right-handed users, material wood, hardness HB (No, 2), line width of the tip 2,2 mm, number of pieces in the package ‐ 12 pc(s)
TIERRA VERDE Organic lavender 100 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 1,290 Kč/1 l
Alpro soy drink with vanilla flavour 4 x 1l
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - soy, with flavour of vanilla - 67 Kč/1 l
PerfectTed Matcha pods strawberry 10 pods
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha - strawberry ceremonial quality from Japan in Nespresso® compatible capsules, 10 capsules per pack - 14,600 Kč/1 kg
TIERRA VERDE BIO Cooling refreshment 100 ml
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 1,490 Kč/1 l
Marvo Tian 65 Mechanical Tri-Mode Keyboard - EN
1,199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gaming Keyboard - mechanical switch, wireless, backlit, classic (high-profile) keys, UK key layout, bluetooth, USB-C input and 2,4GHz radio frequency connection, uses Li-ion...
ZIAJA Manuka Tree Skin Tonic 200ml
from
79,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for oily and mixed skin types - from 49 Kč/100 ml
Hannah Lighter 80 outer space/daphne 195L
1,349,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sleeping Bag mumie, summer, the filling consists of microfibre, thermal comfort up to 14 °C, for a person of maximum height 195 cm, packed sleeping bag dimensions 25×16×16 cm,...
TraumaPet Stoma Ag toothpaste 75 ml
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Toothpaste - for small animals, especially dogs, to perform preventive oral hygiene, support the treatment of oral inflammation
SENCOR SSM 4304RD
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sandwich Maker - with power consumption of 700W, plates: Triangular, lock and automatic temperature control, casing made of stainless steel
LEGO® Pokémon 72153 Venusaur, Charizard and Blastoise
15,599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for adults, suitable from the age of 18 years, theme: Fantasy, Games and Pokémon, launched in 2026 - new releases, 6838 pc(s)
43" Metz 43MQH7000Z
6,790,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Television - SMART QLED, 109cm, Full HD , 50 / 60Hz (50Hz), Direct, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, Google TV, VESA 200×100, 20 W...
Dell Pro 16 PC16250 Platinum Silver
35,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laptop - Intel Core Ultra 5 235U, 16" IPS anti-glare 1920 × 1200, RAM 32GB DDR5, Graphics, SSD 512GB, numeric keypad, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB-C,...
MyProtein Baked Cookie 75 g, Chocolate
from
42,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 18 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 385 kcal, weight 75 g, flavour cookies and chocolate - from 733 Kč/1 kg
Force Inner Tube 27x1 1/4, AV 35mm
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tyre Tube wheel diameter: 27,5" and 28", AV (auto-valve) length: 35mm, weight: 145g
DUCK Fresh Discs Lime 36 ml
58,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 58 Kč/1 pc(s)
ESSELTE Standard 24.5 x 8 x 34.5cm, White
Amazing Deal
29,-
Save 18.07
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Archive Box usage A4, cardboard material, with cutouts, hinged lid and folding, box colour - white and red, volume 6,76 l, height 8 cm, width 24,5 cm, depth 34,5 cm
LACTACYD Oxygen Fresh 200 ml
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel - ultimate refreshing cleansing gel for intimate hygiene, enriched with oxygen bubbles and arctic berries, provides comfort, clarity and freshness for up to 12...
Siguro FC-X002 Replacement HEPA filter for SGR-FC-H350W
Great price
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Filter for model SGR-FC-H350W
Olala Pets Mouse genuine leather
95,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Toy - sense development and suitable for training
MAYBELLINE NEW YORK Fit Me! Matte + Poreless Foundation 05 Natural Ivory, 30ml
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up light coverage, long-lasting and non-comedogenic, tone light, suitable for oily, normal and mixed skin, liquid consistency, volume 30 ml, effect: pore-refining, matte,...
Apotheke BIO Tea for Pregnant Women with Raspberry Leaf 20 × 1.5g
from
50,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - from 2.51 Kč/pcs - from 1,967 Kč/1 kg