Product in stock in the store in Brno - Střed

This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 2,175
GILLETTE Series Soothing Shaving Gel with Aloe Vera 240 ml - Shaving Gel
GILLETTE Series Soothing Shaving Gel with Aloe Vera 240 ml
from  93,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 79,-
Shaving Gel - men's, for sensitive skin, softening effect, volume 240 ml
Samsung Galaxy Z Fold8 Ultra 16GB/1TB Graphite - Mobile Phone
Free delivery
Alzaboxes and stores
Samsung Galaxy Z Fold8 Ultra 16GB/1TB Graphite
68,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
With cashback bonus 63,990,- In return for an older model, the customer will get a discount on the newer model. Vyměňte staré za nové a získejte při koupi nového telefonu Galaxy Z Fold8 či Z Fold8 Ultra výkupní bonus 5000 Kč. Více informací zde.
Mobile Phone 8" AMOLED 2504 × 2256, 120Hz, processor Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 8-core, RAM 16 GB, internal memory 1024 GB, main camera with optical zoom 200 Mpx...
The Ten - Social Game
The Ten
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Social Game - party, informative and educational and family for 2–8 players, suitable from the age of 10 years, game lasts about 20 min
AQARA Climate Sensor W100 (TH-S04D) - Zigbee and Thread - Sensor
AQARA Climate Sensor W100 (TH-S04D) - Zigbee and Thread
1,019,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sensor - sensor with 3.4-inch LCD display that monitors temperature and humidity
Bery Jones Roasted corn with honey 500 g - Corn
Bery Jones Roasted corn with honey 500 g
Great price 99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 84,-
Corn - intense delicious flavour and great crunch, unique combination of honey and mustard, provides the body with quick and easily accessible energy, in eco-friendly resealable...
Reflex Nutrition Nexgen PRO multivitamin, 90 capsules - Multivitamin
Reflex Nutrition Nexgen PRO multivitamin, 90 capsules
Discounted -20 % 339,- 429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Multivitamin Capsules, multivitamins, adult, oral, 90 tablets
Bery Jones Freeze-dried plums 100 g - Freeze-Dried Fruit
Bery Jones Freeze-dried plums 100 g
Great price 179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 134,-
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,790 Kč/1 kg
Bery Jones Coconut slices natural "smileys" 500g - Nuts
Bery Jones Coconut slices natural "smileys" 500g
Great price 179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 152,-
Nuts - natural coconut, 500 g - 358 Kč/1 kg
Bery Jones Banana slices freeze-dried 150g - Freeze-Dried Fruit
Bery Jones Banana slices freeze-dried 150g
Great price 189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 142,-
Freeze-Dried Fruit -, 150 g - 1,260 Kč/1 kg
Adventure Menu - Penne Bolognese - MRE
Adventure Menu - Penne Bolognese
279,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 237,-
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 479 kJ, weight 105g - 2,657 Kč/1 kg
CILLIT BANG Odmašťovací sprej do kuchyně 750 ml - Kitchen Cleaner
CILLIT BANG Odmašťovací sprej do kuchyně 750 ml
Great price 78,- Save 6,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 66,-
Kitchen Cleaner - kitchen
FINISH Salt 4 kg - Dishwasher Salt
FINISH Salt 4 kg
Great price 144,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Salt regenerative, prevents limescale build-up, softens water - 36 Kč/1 kg
Sencor SSI 8440GR - Clothes Iron
Sencor SSI 8440GR
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 479,-
Clothes Iron steam, input 2200 W, thermostat, tank volume 380 ml, ironing board made of ceramics, cable length 1,9 m, white and green
Siguro ViewStash food container, 1 l - Storage Jar
Siguro ViewStash food container, 1 l
Great price from  152,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 137,-
Storage Jar - material: glass, volume 1 l, silicone sealing, microwave ovens,dishwashers,freezer,pipes and lednice, dimensions: 11cm×11cm×13,5cm, 1 pc(s)
AlzaPower LLT-51WDB Led Table lamp 2W, black - Table Lamp
AlzaPower LLT-51WDB Led Table lamp 2W, black
Great price 399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 279,-
Table Lamp - LED, suitable for the bedroom, workrooms, living room and children's room, cold white light, chromaticity 4000 K, luminous flux ≥90 lm, power consumption 2 W,...