Product in stock in the store in Brno - Střed
This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 2,158
GRIZLY Granola Salted Caramel by @mamadomisha 300 g
127,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - flavour salted caramel, weight 300 g, energy value per 100 g is 456 kcal - 423 Kč/1 kg
Zipro Elliptical Trainer Shox
3,899,-
In stock > 5 pcs
Elliptical Trainer - 28cm stride length, 8 resistance levels, 7kg flywheel, magnetic brake, max user weight: 120kg
AVELI - Mix of Coloured Markers
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Marker for whiteboards, round tip, width 2mm bit, 4 in package
Yonex Mavis 2000 Yellow
from
269,-
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shuttlecock plastic; pcs per tube
LAMAX Prism AMOLED Rose Gold
1,489,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Smart Watch - women's,, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, suitable for: running, cycling, yoga,...
27" Samsung S3 (S32GF)
2,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Monitor - IPS, Full HD 1920 × 1080 (16:9), 120 Hz, matte display, 5 ms, HDMI, VESA
CENTROPEN plasticine 9560 10 pcs
39,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Modelling Clay for boys and girls, suitable for children from 3 years
RAPESCO 25, for 10 sheets, manual, 1 opening, metal
59,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Punch Pliers - can punch 10 sheets at once, 1 holes with a hole diameter of 6mm and a hole interval of 0mm
ALPECIN Coffein Hair Booster 200 ml
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Tonic - for men, with caffeine, stimulates hair roots and promotes hair growth, acts for 24 hours, volume 200 ml, - 140 Kč/100 ml
Solight Extension cord, 3 sockets, white, switch, 3m
164,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Extension Cable - 3m, male connectors: 1× E/F-type plug, female connectors 3× fork Type E, with switch, bent connector ends
Vilgain Organic peanut butter powder 200 g
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Butter - - 1,195 Kč/1 kg
Express Menu Boiler goulash 600 g
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 540 kJ, weight 600g - 348 Kč/1 kg
Lionelo Truus Slim White Natural
1,169,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Child Restraint - metal, height 77 cm, serves as door or staircase barrier, suitable for passages with width 75 – 101 cm, 1 pc(s) in package
DUHA textile paint navy blue 15 g
Great price
from
33,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Dye - suitable for cotton, viscose and linen
ESPEON Vinyl Classic size. L, 100 pcs
74,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Medical Gloves - 0.74 Kč/1 pc(s)
Vilgain Greens Mix 300 g lemonade
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sports Drink –
ALEX Wood cleaner and extra care 750 ml
85,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner for wooden floors, providing extra protection - 113 Kč/1 l
Pandy Candy 50 g cherry by klara
from
37,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sweets - 50 g, 140 kcal / 100 g
Ben & Anna Solid Deodorant 40 g - Pink Grapefruit
from
127,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, stick, citrus fragrance citrus, antibacterial and refreshing, against odor and for everyday use, weight: 40 g
TESORI d'ORIENTE Japanese Ritual 760 ml (38 washes)
84,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: makes ironing easier, softens laundry and perfumed, floral fragrance, 38 Washes washes, volume of 760 ml - 2.21 Kč/washing -...
CLANAX Swedish Sonic Wipe 30 × 30, 8 pcs
74,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Towel microfibre for household cleaning extra absorbent properties can be used wet or dry
SPOKAR 3416 C Hard
from
37,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush - hard, plastic, blue, green, yellow and orange
Canon 045 Magenta
1,669,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Printer Toner - for Canon i-SENSYS LBP611Cn, LBP613Cdw, Canon i-SENSYS MF631Cn, MF633Cdw, MF635Cx, yield up to 1300 pages
Diterpex Rapid 30 vega capsules
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - combinations of active ingredients such as. 10% forskolin root extract (250 mg), 50% hydroxycitric acid fruit extract (150 mg) and caffeine (120 mg) in 1...