Cheap coffee L'OR
On this page you will find coffee L'OR at the lowest prices, more so all coffee L'OR ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is L'OR Espresso Passione Lungo 8 capsules 10 pcs marked at 79 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 65
L'OR Espresso Decaffeinato 10pcs aluminium capsules
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, without caffeine, 10 servings servings - 12.90 Kč/1 pc(s)
L'OR Bubble Coffee Pearls 100g
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, coffee blend mix, 4 - 40 Kč/1 pc(s)
L'OR Barista XXL Extra Long 10 capsules for L'OR Barista coffee machines
165,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk - chocolate, 100% arabica, 10 servings servings - 16.50 Kč/1 pc(s)
L'OR Barista XXL Double Ristretto 10 capsules for L'OR Barista coffee machines
165,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 20 servings servings - 8.25 Kč/1 pc(s)
L'OR Classique, ground coffee, 250g
from
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - ground, 100 % arabica, - from 676 Kč/1 kg
L' OR Intense instant coffee 100g
from
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - instant, coffee blend mix, - from 1,890 Kč/1 kg
L' OR Decaf instant coffee without caffeine 100g
from
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - instant, 100 % arabica and caffeine‑free, origin: Colombia, - from 1,890 Kč/1 kg
L' OR Classique instant coffee 100g
from
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - instant, coffee blend mix, origin: Colombia, - from 1,890 Kč/1 kg
L'OR Espresso Colombia 20 capsules
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, columbia, 20 servings servings - 12.45 Kč/1 pc(s)
L'OR Profondo 20pcs aluminium capsules
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 20 servings servings - 12.45 Kč/1 pc(s)
L'OR Onyx 20pcs aluminium capsules
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, coffee blend mix, 20 servings servings - 12.45 Kč/1 pc(s)
L'OR Espresso Ristretto 20pcs aluminium capsules
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, coffee blend mix, 20 servings servings - 12.45 Kč/1 pc(s)
L´OR Estremo beans, 500 g
Discounted -18 %
299,-
366,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roast: dark - 598 Kč/1 kg
L'OR Espresso Favourites mix 40 capsules for Nespresso®* Original coffee machines
Discounted -16 %
359,-
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 40 servings servings - 8.98 Kč/1 pc(s)
L'OR SCANDINAVIA beans, 450g
367,-
Currently Unavailable
Coffee - beans, 100 % arabica, roast: light - 816 Kč/1 kg
L'OR Espresso limited collection of flavours
369,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, coffee blend mix, guatemala, columbia, india, indonesia and papua new guinea, 28 servings servings - 13.18 Kč/1 pc(s)
L'OR Advent Calendar 2025, 24 capsules for Nespresso®* Original coffee machines
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, coffee blend mix, 24 servings servings - 16.63 Kč/1 pc(s)
L'OR Passione Espresso 450 g
409,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roast: medium - 909 Kč/1 kg
L´OR Supremo beans, 500 g
409,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roast: medium - 818 Kč/1 kg
L'OR Espresso Brazil, coffee beans,500g
409,-
Currently Unavailable
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Brazil, - 818 Kč/1 kg
L'OR Espresso Colombia, coffee beans, 500 g
409,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Colombia, - 818 Kč/1 kg
L'OR Espresso Onyx, coffee beans, 500g
409,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: South America, - 818 Kč/1 kg
L'OR Fortissimo Espresso, coffee beans, 500g
from
365,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roasted in: France, - from 818 Kč/1 kg
L'OR Crema Absolu Classique, coffee beans, 500g
409,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roasted in: France, - 818 Kč/1 kg