Coffee Ostrava
This page includes all products from category Coffee that are in stock in our store Ostrava.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 60
Coffee beans illy 250g decaffeinated
249,-
996 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: India, - 996 Kč/1 kg
Segafredo Selezione Arabica, coffee beans, 1000g
579,-
579 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Mixture of different origins, roasted in: Italy, roast: medium - 579 Kč/1 kg
SEGAFREDO SELEZIONE ORO beans 500g
259,-
518 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Brazil and Costa Rica, - 518 Kč/1 kg
Segafredo Selezione Espresso, 1000g
579,-
579 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Brazil, - 579 Kč/1 kg
Lucaffé Espresso Bar, 1000g
659,-
659 Kč/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, - 659 Kč/1 kg
Julius Meinl Vienna Melange RS 220 g, bean
from
169,-
905 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Mixture of different origins, roasted in: Austria, - from 905 Kč/1 kg
Lavazza NCC Qualita Oro 30 pcs capsules for Nespresso
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee with powdered milk and coffee without powdered milk - chocolate, 100% arabica, central america, 30 servings servings - 10.97 Kč/1 pc(s)
Lavazza NCC Crema E Gusto 30 pcs capsules for Nespresso
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee with powdered milk and coffee without powdered milk - chocolate, coffee blend mix, south america and asia, 30 servings servings - 10.97 Kč/1 pc(s)
STARBUCKS® Italian Style Roast by NESPRESSO®, Dark Roast coffee capsules, 10 capsules per pack
Amazing Deal
from
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 10 servings servings - from 10.50 Kč/1 pc(s)
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Flat White - 48 capsules
436,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee with powdered milk, coffee blend mix, 48 servings servings - 9.08 Kč/1 pc(s)
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato Caramel - 48 capsules (24 servings)
436,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee with powdered milk - caramel, 100% arabica, south america, 24 servings servings - 18.17 Kč/1 pc(s)
STARBUCKS® Espresso Roast by NESPRESSO®, Dark Roast coffee capsules, 10 capsules per pack
from
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, south america, 10 servings servings - from 10.50 Kč/1 pc(s)
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso - 48 capsules
411,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, columbia and brazil, 48 servings servings - 8.56 Kč/1 pc(s)
ILLY espresso Classico 10 capsules
from
99,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee with powdered milk and coffee without powdered milk, 100% arabica, south america, central america and africa, 10 servings servings - from 12.90 Kč/1 pc(s)
L'OR Espresso Colombia 40 capsules
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk - chocolate, 100% arabica, 40 servings servings - 10.73 Kč/1 pc(s)
STARBUCKS® House Blend by NESPRESSO®, Medium Roast coffee capsules, 10 capsules per pack
from
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk - caramel, 100% arabica, south america, 10 servings servings - from 10.50 Kč/1 pc(s)
STARBUCKS® Breakfast Blend by NESPRESSO®, Medium Roast coffee capsules, 10 capsules per pack
Great price
from
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 10 servings servings - from 10.50 Kč/1 pc(s)
Cafissimo Espresso Intense Aroma 96 pcs
from
899,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, coffee blend mix, 96 servings servings - from 10.41 Kč/1 pc(s)
Tchibo Cafissimo Caffé Crema Rich Aroma 74g
from
91,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 10 servings servings - from 10.90 Kč/1 pc(s)
L'OR Espresso Origins mix 40 capsules for Nespresso®* Original coffee machines
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 40 servings servings - 10.73 Kč/1 pc(s)
Alpro Barista oat drink (horeca - gluten free) 1l
from
59,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - oat, with flavour of natural - from 79 Kč/1 l
TASSIMO capsules Milka 10 drinks
Discounted -24 %
139,-
185,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle cocoa drink - chocolate, 10 servings servings - 13.90 Kč/1 pc(s)
Tchibo Cafissimo Espresso Brazil 78g
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, brazil, 10 servings servings - 10.90 Kč/1 pc(s)
Cafissimo Barista Caffé Crema 78 g
from
91,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, brazil, 10 servings servings - from 10.90 Kč/1 pc(s)