Whole Beans Ostrava
This page includes all products from category Whole Beans that are in stock in our store Ostrava.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 27
Our brand
AlzaCafé Brasil Santos, 250g
Great price
269,-
1,076 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100% Arabica, origin: Brazil, roasted in: Czech Republic, roast: 7, 250 g - 1,076 Kč/1 kg
Lavazza Gusto Forte, coffee beans, 1000g
449,-
449 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: South America, roasted in: Italy, roast: dark - 449 Kč/1 kg
De'Longhi Kimbo Arabica, 1000g
740,-
740 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Brazil, Peru and Mixture of different origins, roasted in: Italy, roast: medium - 740 Kč/1 kg
Tchibo Barista Caffé Crema, 1000g
739,-
739 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, - 739 Kč/1 kg
De'Longhi Kimbo Prestige, 1000g
740,-
740 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Brazil, India, Colombia, Peru, Mixture of different origins and Vietnam, roasted in: Italy, roast: medium - 740 Kč/1 kg
Lavazza Qualita Oro, coffee beans, 500g
389,-
778 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: South America, roasted in: Italy, - 778 Kč/1 kg
Lavazza Oro, 1000g
759,-
759 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Central America, - 759 Kč/1 kg
De'Longhi Kimbo Classic, 1000g
Discounted -6 %
658,-
705,-
658 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Brazil, India, Colombia and Mixture of different origins, roasted in: Italy, roast: medium - 658 Kč/1 kg
Tchibo Espresso Sicilia Style 1000g
525,-
525 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roasted in: Italy, - 525 Kč/1 kg
Segafredo Intermezzo, 1000g
509,-
509 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Brazil, - 509 Kč/1 kg
Lucaffé Mamma Lucia, 1000g
559,-
559 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roasted in: Italy, - 559 Kč/1 kg
Lavazza Qualita Rossa, 1000g
679,-
679 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roast: medium - 679 Kč/1 kg
De'Longhi Caffe Crema, 1000g
Great price
646,-
646 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Brazil, Ethiopia, India and Mixture of different origins, roasted in: Italy, roast: light - 646 Kč/1 kg
STARBUCKS® Blonde Espresso Roast, 450 g
375,-
833 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, roasted in: Portugal, roast: light - 833 Kč/1 kg
Segafredo Espresso Casa, 1000g
489,-
489 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Brazil, roast: medium - 489 Kč/1 kg
Lavazza Caffee Espresso, coffee beans, 500g
389,-
778 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: South America, roasted in: Italy, - 778 Kč/1 kg
AlzaCafé Guatemala, 250g
Great price
299,-
1,196 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Guatemala, roasted in: Czech Republic, roast: 7, 250 g - 1,196 Kč/1 kg
AlzaCafé Colombia, 250g
Great price
299,-
1,196 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % Arabica, origin: Colombia, roasted in: Czech Republic, City Roast, 250 g - 1,196 Kč/1 kg
Lavazza CREMA&AROMA EXPERT 1000 g
499,-
499 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roasted in: Italy, roast: medium - 499 Kč/1 kg
SEGAFREDO ESPRESSO CASA beans 500g
249,-
498 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roasted in: Italy, roast: medium - 498 Kč/1 kg
Coffee beans illy 250g decaffeinated
249,-
996 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: India, - 996 Kč/1 kg
Segafredo Selezione Arabica, coffee beans, 1000g
579,-
579 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Mixture of different origins, roasted in: Italy, roast: medium - 579 Kč/1 kg
SEGAFREDO SELEZIONE ORO beans 500g
259,-
518 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Brazil and Costa Rica, - 518 Kč/1 kg
Segafredo Selezione Espresso, 1000g
579,-
579 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Brazil, - 579 Kč/1 kg