AlzaPlus+ Deals - Dietary Supplements
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 493
California Farms Sleep please Chocolate, 200 mg CBD, 150 mg CBN
349,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
CBD - 20 mg CBD / 15 mg CBG in one capsule of chocolate, without THC, suitable for adults, without colourings and flavourings, vegan, gluten-free
California Farms No pain please drink, 150 ml, 30 mg CBD
79,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
CBD - 30 mg CBD in 1 dose, 150 ml
California Farms Sleep Please Jelly, 600 mg CBD, 400 mg CBN
349,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
CBD - 15 mg CBD / 10 mg CBN in one jelly, high proportion of fruit, without preservatives, without colourings and flavourings, gluten-free, vegan, suitable for an adult
California Farms Sleep Please Oil, 30 ml/3000 mg
1,199,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
CBD - MCT oil, in one drop of CBD 15 mg, CBN 10 mg, without preservatives, without colourings and flavourings, gluten-free, suitable for vegans
California Farms Sleep please Jelly STRONG, 800 mg CBD, 800 mg CBN
599,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
CBD CBD, CBN - jelly, cannabinoid content 1600 mg, 40 pcs
California Farms No pain please Chocolate, 300 mg CBD
299,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
CBD - 30 mg of CBD in one piece of chocolate, without THC, suitable for adults, without colourings and flavourings, vegan, gluten-free. 10 pcs
California Farms Sleep please drink, 150 ml, 20 mg CBD, 20 mg CBN
79,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
CBD - CBD and CBN, 0.13 mg + 0.13 mg in 1 ml, gluten-free, 150ml
Bery Jones Walnuts 1kg
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural walnut, 1000 g - 299 Kč/1 kg
SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule 100 ml
Amazing Deal
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 389 Kč/100 ml
Matcha Tea Bio Harmony 30 x 2 g
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha – high quality Japanese green tea in handy sachets, 30 sachets - 11.63 Kč/packet - from 5,817 Kč/1 kg
Bery Jones Pecans 1kg
Great price
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 1000 g - 599 Kč/1 kg
PROM-IN Creatine HCL vegan, 240 capsules
479,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Creatine - hydrochloride (hcl), vegan, natural, capsules, storage temperature to 25 °C - 2 Kč/pcs
PROM-IN Creatine 400 g
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Creatine monohydrate - micronized, natural, powder, total weight 400 g, storage temperature to 25 °C - 998 Kč/1 kg
Bery Jones Pecans 500g
Great price
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 500 g - 698 Kč/1 kg
Brit Vitamins Postbiotics 150 g
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Food Supplement for Dogs - suitable for breeds of all sizes, intended for adult dogs, type: tablet, weight: 150g, specific use: improves digestion, probiotics - 2,260 Kč/1 kg
Stormred Shaker with tray black, 500ml
Great price
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shaker - with a volume of 0,5l, colour: black
L'ORÉAL PARIS Revitalift Laser Anti-Wrinkle Serum with Three Types of Peptides, 30ml
Great price
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,197 Kč/100 ml
Stormred Shaker black, 700ml
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: black
PURITY VISION Bio Vitamin C Serum 30 ml
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 997 Kč/100 ml
BEAUTY OF JOSEON Glow Serum Propolis + Niacinamide 30 ml
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,163 Kč/100 ml
Bery Jones Pecans 250g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 250 g - 796 Kč/1 kg
Stormred Shaker red, 700ml
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: red
Stormred Shaker blue, 700 ml
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: blue
Bery Jones Walnuts 500g
Great price
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural walnut, 500 g - 438 Kč/1 kg