Groceries

Groceries – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.

Continue
8,188 from 8,192
GymBeam Chicory Syrup 250 ml - Syrup
GymBeam Chicory Syrup 250 ml
119,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - liquid, less calorific - 476 Kč/1 l
English Tea Shop Seasonal Wellness Favourites 40 sachets Organic - Tea
English Tea Shop Seasonal Wellness Favourites 40 sachets Organic
319,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Green, fruity and rooibos, bags, tea set, Sri Lankan, weight 64 g - 7.98 Kč/pcs - from 4,984 Kč/1 kg
Corny Protein Soft 45 g, peanut caramel - Protein Bar
Corny Protein Soft 45 g, peanut caramel
55,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 30 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 392 kcal, weight 45 g, peanut flavour - 1,222 Kč/1 kg
VanaVita Bio Vegan Protein, choco & berries - Protein
VanaVita Bio Vegan Protein, choco & berries
709,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - plant-based 20 portions, chocolate flavour - 35 Kč/portion - from 1,182 Kč/1 kg
Nutriheads Extra Virgin Olive Oil Spray 200ml - Oil
Nutriheads Extra Virgin Olive Oil Spray 200ml
New arrival 179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Oil - extra virgin olive oil spray, cold-pressed, origin Spain, spray/stream/drip application, 200ml - 895 Kč/1 l
GymBeam Flavour powder vanilla ice cream 250 g - Sweetener
GymBeam Flavour powder vanilla ice cream 250 g
259,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sweetener - powder, vanilla flavor, weight 250 g, 174 calories per 100 g, sugars 9,6 g - 1,036 Kč/1 kg
Powerlogy Dark Chocolate Almonds 100 g - Nuts
Powerlogy Dark Chocolate Almonds 100 g
149,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond in chocolate, 100 g - 1,490 Kč/1 kg
Leros Thick Eyes 20 × 1.5 g - Tea
Leros Thick Eyes 20 × 1.5 g
from  65,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, tea blend, Czech, weight 30 g, blueberry composition, marigold, mallow flower and chokeberry - from 3.25 Kč/pcs - from 2,500 Kč/1 kg
BASILUR Christmas Fruit Cherry Almond 20 × 1,8 g, cover - Tea
BASILUR Christmas Fruit Cherry Almond 20 × 1,8 g, cover
109,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - fruity, bags, tea set, Sri Lankan, weight 36 g, composition lemon, orange, stevia and rosehip - 5.45 Kč/pcs - from 3,028 Kč/1 kg
GymBeam Flavor Drops 30 ml, coconut - Sweetener
GymBeam Flavor Drops 30 ml, coconut
119,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sweetener - flavor Drops, liquid, coconut flavor, volume 30 ml, 140 calories per 100 g
Indiana Jerky Chicken Original 375g - display (15 x 25g) - Dried Meat
Indiana Jerky Chicken Original 375g - display (15 x 25g)
999,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Chicken, energy value per 100 g: 1015kJ, pack weight: 375 g - 67 Kč/pcs - from 2,664 Kč/1 kg
English Tea Shop English Breakfast - Tea
English Tea Shop English Breakfast
89,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea -organic, British brand, 20 bags - 4.45 Kč/pcs - from 1,780 Kč/1 kg
Nutrend Carnitine 3000 SHOT, 60 ml, orange - Fat burner
Nutrend Carnitine 3000 SHOT, 60 ml, orange
59,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fat burner - carnitine, orange flavour, volume of the package: 60 ml - 983 Kč/1 l
Extrifit Lecithin 1200mg, 100 capsules - Fat burner
Extrifit Lecithin 1200mg, 100 capsules
269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fat burner - lecithin, natural, 100 tablet(s) - 2.69 Kč/pcs
Leros Holy Week Easter 9 × 2 sachets - Tea
Leros Holy Week Easter 9 × 2 sachets
97,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 5.39 Kč/pcs - from 96 Kč/1 kg
BASILUR White Tea Mango Orange 20 × 1,5 g - Tea
BASILUR White Tea Mango Orange 20 × 1,5 g
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - white, bags, tea blend, Sri Lankan, weight 30 g, composition orange and mango - 9.92 Kč/pcs - from 3,967 Kč/1 kg
Teekanne Mint tea with lemon 20 × 1,5 g - Tea
Teekanne Mint tea with lemon 20 × 1,5 g
from  39,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - herbal, sachets, single-species, composition lemon and mint - from 1.95 Kč/pcs
Alpro oat drink unsweetened 4 x 1l - Plant-based Drink
Alpro oat drink unsweetened 4 x 1l
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - oat, with flavour of natural - 62 Kč/1 l
In the category Groceries on Alza.cz, we currently have a total of 8192 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app. Continue

No longer sold