Groceries Elisa
Groceries Elisa – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 77
Elisa Cherry mead 0,2 l 11%
109,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Liqueur - Honey,, country of origin Czech Republic, Moravia region, volume 0,2 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 545 Kč/1 l
Elisa Cherry mead 10 l 11%
2,000,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Liqueur - honey,,, country of origin Czech Republic, region Moravia, volume 10 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 200 Kč/1 l
Elisa Blueberry mead 0,2 l 11%
109,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Liqueur - Honey,, country of origin Czech Republic, Moravia region, volume 0,2 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 545 Kč/1 l
Elisa Walnut mead 0,2 l 11%
109,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Liqueur - Honey,, country of origin Czech Republic, Moravia region, volume 0,2 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 545 Kč/1 l
Mead Elisa - 75th birthday gift 2 × 0,5 l 11 %
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Box - Elisa, premium gift box
Elisa Cherry mead 3 l 11%
750,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Liqueur - honey,,, country of origin Czech Republic, region Moravia, volume 3 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 250 Kč/1 l
Elisa Coffee mead 0,2 l 11%
109,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Liqueur - Honey,, country of origin Czech Republic, Moravia region, volume 0,2 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 545 Kč/1 l
Elisa Gift mead Eiffelovka 1,5 l 11 %
499,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Liqueur - Honey,, country of origin Czech Republic, Moravia region, volume 1,5 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 333 Kč/1 l
Mead Elisa - 45th birthday present 2 × 0,5 l 11 %
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Set - a 45th birthday present, mead 2× 0,5 l, archival mead Elisa, 2019 vintage and original mead, alcohol min. 11 %, unlimited shelf life
Mead Elisa - 65th birthday present 2 × 0,5 l 11 %
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Box - Elisa, premium gift box
Mead Elisa - 35th birthday gift 2 × 0,5 l 11 %
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Set a 35th birthday present, mead 2× 0,5 l, archival mead Elisa, 2019 vintage and original mead, alcohol min. 11 %, unlimited shelf life
Elisa Walnut mead 3 l 11%
750,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Liqueur - honey,,, country of origin Czech Republic, region Moravia, volume 3 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 250 Kč/1 l
Elisa Cinnamon mead 3 l 11%
750,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Liqueur - honey,,, country of origin Czech Republic, region Moravia, volume 3 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 250 Kč/1 l
Mead Elisa - 85th birthday present 2 × 0,5 l 11 %
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Box - Elisa, premium gift box. Products intended for persons over 18 years of age. Your age will be verified upon collection.
Mead Elisa - 90th birthday present 2 × 0,5 l 11 %
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Set - a 90th birthday present, mead 2× 0,5 l, archival mead Elisa, 2019 vintage and original mead, alcohol min. 11 %, unlimited shelf life
Mead Elisa - 95th birthday present 2 × 0,5 l 11 %
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Box - Elisa, premium gift box. Products intended for persons over 18 years of age. Your age will be verified upon collection.
Mead Elisa - 20th birthday gift 2 × 0,5 l 11 %
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Set - contains Archival mead vintage 2019 and Original mead, alcohol content 11%, without added sugar and alcohol, volume 2×0,5 l. Products intended for persons over...
Elisa Magical Winter - a gift for two
1,299,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Gift Box - Elisa, premium gift box. Products intended for persons over 18 years of age. Your age will be verified upon collection.
Elisa A touch of nature - for men, with book
1,399,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Box - Elisa, premium gift box. Products intended for persons over 18 years of age. Your age will be verified upon collection.
Mead Elisa - PF 2026 2 × 0,5 l 11 % vol.
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Set - Pf 2026, mead 2× 0,5 l, archival mead Elisa, 2019 vintage and original mead, alcohol min. 11 %, unlimited shelf life
Elisa Creamed Blossom Honey 0.95kg
269,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Honey - floral, weight 950g, country of origin: Czech Republic - 283 Kč/1 kg
Elisa Forest Honey 0,95 kg
299,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Honey - Forest, weight 950 g, country of origin: Czech Republic - 315 Kč/1 kg