Groceries GRIZLY
Groceries GRIZLY – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 90
GRIZLY Cashew cream 100% fine 500 g
227,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, cashew, natural, 15.3 g protein per 100 g, 574 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 500 g - 454 Kč/1 kg
GRIZLY Dried dates 1000 g
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 89 Kč/1 kg
GRIZLY Nut kernel mix 500 g
Great price
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew, para, hazelnut and pecan nut, 500 g - 438 Kč/1 kg
GRIZLY Banana slices 1000 g
Discounted -6 %
149,-
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - banana, 1013 g - 147 Kč/1 kg
GRIZLY Natural unshelled almonds 1000 g
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, 1000 g - 269 Kč/1 kg
GRIZLY Cashew nuts in salted caramel with honey 500 g
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - cashew roasted and in honey, 500 g - 458 Kč/1 kg
GRIZLY Nut kernel mix 1000 g
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew, para, hazelnut and pecan nut, 1000 g - 449 Kč/1 kg
GRIZLY Almond butter with coconut and white chocolate 500 g
247,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, almond, white chocolate and coconut flavour, 21 g protein per 100 g, 568 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 500 g - 494 Kč/1 kg
GRIZLY Dark chocolate covered almonds 500 g
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond roasted and in chocolate, 500 g - 538 Kč/1 kg
GRIZLY Hazelnut cream 500 g
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, hazelnut, natural, 15 g protein per 100 g, 646 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 500 g - 618 Kč/1 kg
GRIZLY Pistachia by @mamadomisha 200 g
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - crunchy, pistachio, white chocolate flavour, 14.1 g protein per 100 g, 570 kcal per 100 g, weight 250 g - 1,116 Kč/1 kg
GRIZLY Almond flour 500 g
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - almond, 500 g - 378 Kč/1 kg
GRIZLY Cashew Natural ww320 premium 1000 g
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 1000 g - 319 Kč/1 kg
GRIZLY Granola Salted Caramel by @mamadomisha 300 g
127,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - flavour salted caramel, weight 300 g, energy value per 100 g is 456 kcal - 423 Kč/1 kg
GRIZLY Student mix 500 g
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, cashew, peanuts and hazelnut, 500 g - 298 Kč/1 kg
GRIZLY Hemp seed peeled 1000 g
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - hemp, - 269 Kč/1 kg
GRIZLY Porridge Salty karemel by @mamadomisha 300 g
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Rice Porridge , energy value per 100g: 431 kcal - 497 Kč/1 kg
GRIZLY Natural peeled almonds 1000 g
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled almond, 1000 g - 309 Kč/1 kg
GRIZLY Pears without added sugar 500 g
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - pear, 500 g - 318 Kč/1 kg
GRIZLY Pecans with cinnamon and sea salt 250 g
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - salted and with cinnamon pecan nut, 250 g - 596 Kč/1 kg
GRIZLY Freeze-dried strawberries in white chocolate and yoghurt 250 g
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 250 g - 796 Kč/1 kg
GRIZLY Smoked almonds 500 g
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and smoked almond, 500 g - 338 Kč/1 kg
GRIZLY Salted roasted cashews 1000 g
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 1000 g - 389 Kč/1 kg
GRIZLY Gluten-free oat flour 1000 g
91,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - gluten-free, 1000 g - 91 Kč/1 kg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Potraviny