Groceries GRIZLY

Groceries GRIZLY – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.

Continue
All from 90
GRIZLY Fitness mix 500 g - Nuts
GRIZLY Fitness mix 500 g
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, cashew and hazelnut, 500 g - 338 Kč/1 kg
GRIZLY Pistachio flour 250 g - Flour
GRIZLY Pistachio flour 250 g
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - pistachio, 250 g - 1,116 Kč/1 kg
Grizly Brownie by @Mamadomisha 250 g - Nut Cream
Grizly Brownie by @Mamadomisha 250 g
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - crunchy, mixed nut, chocolate flavour, 14.6 g protein per 100 g, 588.39 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 250 g - 796 Kč/1 kg
GRIZLY Macadamias in salted caramel with honey 250 g - Nuts
GRIZLY Macadamias in salted caramel with honey 250 g
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - macadamia nuts salted, shelled and in honey, 250 g - 916 Kč/1 kg
GRIZLY Raspberries freeze-dried XXL 125 g - Freeze-Dried Fruit
GRIZLY Raspberries freeze-dried XXL 125 g
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 125 g - 2,152 Kč/1 kg
GRIZLY Salted Caramel FIT by @mamadomisha 250 g - Nut Cream
GRIZLY Salted Caramel FIT by @mamadomisha 250 g
197,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, peanut, salted caramel flavour, 18.2 g protein per 100 g, 580 kcal per 100 g, weight 250 g - 788 Kč/1 kg
GRIZLY Porridge Apple pie by @mamadomisha 300 g - Porridge
GRIZLY Porridge Apple pie by @mamadomisha 300 g
Great price 169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 432 kcal - 563 Kč/1 kg
GRIZLY Roasted salted cashews 500 g - Nuts
GRIZLY Roasted salted cashews 500 g
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 500 g - 398 Kč/1 kg
GRIZLY Mango freeze-dried XXL 125 g - Freeze-Dried Fruit
GRIZLY Mango freeze-dried XXL 125 g
193,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 125 g - 1,544 Kč/1 kg
GRIZLY Buckwheat flakes 1000 g - Flakes
GRIZLY Buckwheat flakes 1000 g
127,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flakes - flavour natural, weight 1 kg, 1530 kJ per 100 g - 127 Kč/1 kg
GRIZLY White Brownie FIT by @mamadomisha 250 g - Nut Cream
GRIZLY White Brownie FIT by @mamadomisha 250 g
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, mixed nut, white chocolate flavour, 16.4 g protein per 100 g, 561 kcal per 100 g, weight 250 g - 876 Kč/1 kg
GRIZLY Porridge White brownie by @mamadomisha 300 g - Porridge
GRIZLY Porridge White brownie by @mamadomisha 300 g
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 432 kcal - 497 Kč/1 kg
GRIZLY Lyophilised raspberries in dark chocolate 250 g - Freeze-Dried Fruit
GRIZLY Lyophilised raspberries in dark chocolate 250 g
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 250 g - 916 Kč/1 kg
GRIZLY Sunflower seeds shelled 1000 g - Seeds
GRIZLY Sunflower seeds shelled 1000 g
82,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - sunflower, - 82 Kč/1 kg
GRIZLY Ghee clarified butter 500 ml - Ghee
GRIZLY Ghee clarified butter 500 ml
239,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ghee - energy value 883 kcal per 100 g - 478 Kč/1 l
GRIZLY Shelled roasted unsalted peanuts 1000 g - Nuts
GRIZLY Shelled roasted unsalted peanuts 1000 g
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted peanuts, 1000 g - 129 Kč/1 kg
GRIZLY Cranberries dried halved 1000 g - Dried Fruit
GRIZLY Cranberries dried halved 1000 g
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - cranberries, 1000 g - 189 Kč/1 kg
GRIZLY Porridge You coconut! by @mamadomisha 300 g - Rice Porridge
GRIZLY Porridge You coconut! by @mamadomisha 300 g
147,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Rice Porridge , energy value per 100g: 454 kcal - 490 Kč/1 kg
GRIZLY Porridge Brownie FIT by @mamadomisha 300 g - Rice Porridge
GRIZLY Porridge Brownie FIT by @mamadomisha 300 g
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Rice Porridge , energy value per 100g: 415 kcal - 1,790 Kč/1 kg
GRIZLY Fine rolled oats 1000 g - Flakes
GRIZLY Fine rolled oats 1000 g
107,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flakes - flavour natural, weight 1 kg, 1540 kJ per 100 g - 107 Kč/1 kg
GRIZLY Coconut flour BIO 1000 g - Flour
GRIZLY Coconut flour BIO 1000 g
107,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - coconut, 1000 g - 107 Kč/1 kg
GRIZLY Porridge Choco Banana FIT by @mamadomisha 300 g - Rice Porridge
GRIZLY Porridge Choco Banana FIT by @mamadomisha 300 g
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Rice Porridge , energy value per 100g: 388 kcal - 630 Kč/1 kg
GRIZLY Cassava BIO 1000 g Cassava flour - Flour
GRIZLY Cassava BIO 1000 g Cassava flour
147,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - cassava, 1000 g - 147 Kč/1 kg