Groceries Ostrava

This page includes all products from category Groceries that are in stock in our store Ostrava.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 290
Our brand
Bery Jones Cashew natural WW320 1kg - Nuts
Bery Jones Cashew natural WW320 1kg
Great price 319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 287,-
Nuts - natural cashew, 1000 g - 319 Kč/1 kg
Bery Jones Strawberry slices freeze-dried XXL 200 g - Freeze-Dried Fruit
Bery Jones Strawberry slices freeze-dried XXL 200 g
Great price 379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 322,-
Freeze-Dried Fruit -, 200 g - 1,895 Kč/1 kg
GRIZLY Rice porridge 1000 g - Rice Porridge
GRIZLY Rice porridge 1000 g
Amazing Deal 119,- Save 23,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Rice Porridge , energy value per 100g: 348 kcal - 119 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed nuts and fruit 1kg - Nuts
Bery Jones Mixed nuts and fruit 1kg
Great price 399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 319,-
Nuts - natural almond and cashew, 1000 g - 399 Kč/1 kg
Amix Nutrition Creatine Monohydrate, Powder, 500g - Creatine
Amix Nutrition Creatine Monohydrate, Powder, 500g
489,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Creatine monohydrate - micronized, natural, powder, total weight 500 g, storage temperature to 25 °C - 978 Kč/1 kg
Bery Jones Walnuts 1kg - Nuts
Bery Jones Walnuts 1kg
Great price 299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 269,-
Nuts - natural walnut, 1000 g - 299 Kč/1 kg
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 1kg - Nuts
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 1kg
Great price 399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 339,-
Nuts - roasted and salted cashew, 1000 g - 399 Kč/1 kg
Bery Jones Strawberry slices freeze-dried 80g - Freeze-Dried Fruit
Bery Jones Strawberry slices freeze-dried 80g
Great price 169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 127,-
Freeze-Dried Fruit -, 80 g - 2,113 Kč/1 kg
Bery Jones Macadamia nuts 500g - Nuts
Bery Jones Macadamia nuts 500g
Great price 419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 356,-
Nuts - natural macadamia nuts, 500 g - 838 Kč/1 kg
Bery Jones Carmel almonds natural USA 1kg - Nuts
Bery Jones Carmel almonds natural USA 1kg
Great price 299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 239,-
Nuts - natural almond, 1000 g - 299 Kč/1 kg
Bery Jones Chia Seeds 1kg - Seeds
Bery Jones Chia Seeds 1kg
Great price 159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 143,-
Seeds - chia, - 159 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed freeze-dried fruit - strawberry, raspberry and mango 90 g - Freeze-Dried Fruit
Bery Jones Mixed freeze-dried fruit - strawberry, raspberry and mango 90 g
Great price 219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 164,-
Freeze-Dried Fruit -, 90 g - 2,433 Kč/1 kg
Bery Jones Dried Dates Medjoul jumbo 1kg - Dried Fruit
Bery Jones Dried Dates Medjoul jumbo 1kg
Great price 389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 331,-
Dried Fruit - dates, 1000 g - 389 Kč/1 kg
Bery Jones Mango slices freeze-dried XXL 250 g - Freeze-Dried Fruit
Bery Jones Mango slices freeze-dried XXL 250 g
Great price 389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 350,-
Freeze-Dried Fruit -, 250 g - 1,556 Kč/1 kg
Bery Jones Roasted BBQ Corn 500g - Corn
Bery Jones Roasted BBQ Corn 500g
Great price 99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 84,-
Corn - roasted corn with BBQ flavour, 500g pack in resealable packaging - 198 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed nuts natural 1kg - Nuts
Bery Jones Mixed nuts natural 1kg
Great price 499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 449,-
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 1000 g - 499 Kč/1 kg
GymBeam Protein Just Whey 1000 g, chocolate milkshake - Protein
GymBeam Protein Just Whey 1000 g, chocolate milkshake
949,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey multi-ingredient, protein: 75 % 33 portions, chocolate flavour - 29 Kč/portion - from 949 Kč/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Coconut 500g - Nuts
Bery Jones Milk Chocolate Coconut 500g
Great price 249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 199,-
Nuts - delicious combination of coconut and smooth milk chocolate (63%) with a cocoa solids content of at least 25%, made from high-quality ingredients, great as a sweet snack or...
Bery Jones Figs freeze-dried 100 g - Freeze-Dried Fruit
Bery Jones Figs freeze-dried 100 g
Discounted -10 % 179,- 199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 134,-
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,790 Kč/1 kg
PROM-IN CFM Pure Performance 2250g, chocolate - Protein
PROM-IN CFM Pure Performance 2250g, chocolate
2,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, protein: 75 % 56 portions, chocolate flavour - 33 Kč/portion - from 1,111 Kč/1 kg
Bery Jones Beef Jerky classic 100g - Dried Meat
Bery Jones Beef Jerky classic 100g
Great price 179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 161,-
Dried Meat Beef - 1,790 Kč/1 kg
Fine Gusto beef 100g - Dried Meat
Fine Gusto beef 100g
Amazing Deal from  169,- Save 30,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - from 1,990 Kč/1 kg
Mana Powder Banana Mark 8, 430 g - Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food
Mana Powder Banana Mark 8, 430 g
Great price 319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - complete meal, 430 g, vegan, lactose-free, palm oil-free