AlzaPlus+ Deals - Health
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 2,320
Lovare Cleopatra's Night, sachets
76,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - 2,111 Kč/1 kg
Glassa Sunglasses case S2 brown
199,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Glasses Case - Glassa leather case made of ECO leather is a practical case for sunglasses and dioptric glasses, rivet fastening
Lovare Strawberry Marshmallow, pyramids
88,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - 2,933 Kč/1 kg
Glassa S3 sunglasses case black
167,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Glasses Case - Glassa leather case made of ECO leather is a practical case for sunglasses and dioptric glasses, rivet fastening
WOLFI Manual wine and beer opener 3in1
351,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Corkscrew - with knife, two-step, material metal and wood
Hyson Lemon, green tea (100g)
117,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - loose, in a round package, composition: green tea with lemon, tangerine and orange peel flavour - 1,170 Kč/1 kg
Ealdwin Imperial Matcha, single bags
71,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - 1,775 Kč/1 kg
Hyson Forest Berry, green tea (100g)
117,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - loose, in a round package, composition: green tea with forest fruit, cornflower and strawberry flavour - 1,170 Kč/1 kg
Glassa S3 sunglasses case dark brown
167,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Glasses Case - Glassa leather case made of ECO leather is a practical case for sunglasses and dioptric glasses, rivet fastening
Glassa S6 sunglasses case red
157,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Glasses Case - the Glassa hard case with carabiner is a practical case that fits both sunglasses and dioptric glasses, zipped closed
Ealdwin Sapphire Dove 15 g (9 bags, tea collection)
71,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Green, black and herbal, bags, tea set, Sri Lankan, weight 15 g, composition bergamot, Chamomile and Jasmine - 4,733 Kč/1 kg
Ealdwin Lavender Finch 18 g (9 bags, tea collection)
71,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - green and black, bags, tea set, Sri Lankan, weight 18 g, composition jasmine, cardamom and ginger - 3,944 Kč/1 kg
Ealdwin Crimson Rhapsody 18 g (9 bags, tea collection)
71,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Green, bags, tea set, Sri Lankan, weight 18 g, composition lemon, Jasmine and ginger - 3,944 Kč/1 kg
Glassa S7 sunglasses case black
157,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Glasses Case - the Glassa hard case with carabiner is a practical case that fits both sunglasses and dioptric glasses, zipped closed
Glassa Sunglasses case S2 purple
199,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Glasses Case - Glassa leather case made of ECO leather is a practical case for sunglasses and dioptric glasses, rivet fastening
Glassa S4 sunglasses case purple
157,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Glasses Case - sturdy, with carabiner, zip closure, practical, fits both sunglasses and dioptric glasses
Glassa Sunglasses case S2 light blue
199,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Glasses Case - Glassa leather case made of ECO leather is a practical case for sunglasses and dioptric glasses, rivet fastening
Glassa S7 sunglasses case red
157,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Glasses Case - the Glassa hard case with carabiner is a practical case that fits both sunglasses and dioptric glasses, zipped closed
Ealdwin Green Pearl 100 g (loose green tea)
91,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - green, loose-leaf, tea blend, Sri Lankan, weight 100 g - 910 Kč/1 kg
Glassa S3 sunglasses case blue
167,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Glasses Case - Glassa leather case made of ECO leather is a practical case for sunglasses and dioptric glasses, rivet fastening
Glassa Reading glasses case P7 brown
157,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Glasses Case - solid glasses case with suede surface for safe storage of dioptric glasses, the inside of the case is made of suede material, which protects against scratches on the...
Glassa S7 sunglasses case grey
157,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Glasses Case - the Glassa hard case with carabiner is a practical case that fits both sunglasses and dioptric glasses, zipped closed
Glassa S3 sunglasses case light brown
167,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Glasses Case - Glassa leather case made of ECO leather is a practical case for sunglasses and dioptric glasses, rivet fastening
Glassa Sunglasses case S2 white
199,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Glasses Case - Glassa leather case made of ECO leather is a practical case for sunglasses and dioptric glasses, rivet fastening