Health Ostrava
This page includes all products from category Health that are in stock in our store Ostrava.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 417
Siguro AD-P100W Plug and Sense
Discounted -23 %
999,-
1,299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - led backlight, timer and interval mode, number of colours: 1, recommended room size: 100m2, noise level: 36 dB, colour: white
Optifibre 100% vegetable fibre 250 g
479,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fibre - 100% vegetable fibre from hydrolysed guar gum, in powder form, suitable for porridges, yoghurt or drinks, without flavour and aromas, vegan, 250 g
NATIOS Vitamin C Liposomal, 500 mg, 60 vegan capsules
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vitamin C - 9.98 Kč/ks
Vilgain Ghee Spray 200 ml
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Oil - lactose-free, overflowing butter with avocado oil in a spray bottle, with practical dispenser - 895 Kč/1 l
GymBeam Maca, 120 capsules
Discounted -20 %
189,-
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Maca - maca in extraction ratio 10:1, 600 mg in 1 capsule, for adults, 120 capsules
Möller's Omega 3 Cardio 60 capsules
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Omega 3 - concentrated fish oil (1000 mg) of which omega 3 (660 mg) with EPA (320 mg) and DHA (240 mg) in 1 capsule, with vanilla aroma, certified quality, 60 capsules
COMPEED Sports Blister Patches 5 pcs
Discounted -17 %
139,-
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Medical Device on blisters
Bery Jones Premium Chocolate Gluten Free Granola 420g
Great price
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 521 Kč/1 kg
MOVit Energy Probiotics Extra Strong, 90 capsules
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Probiotics - a complex of 11 strains of probiotic microorganisms, 10.5 mld. CFU in 1 capsule, supplemented with vitamin C and inulin, vegan, 90 capsules
Bery Jones Apricot porridge with coconut, gluten-free 500g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 426 kcal
PROM-IN Shaker We build your health black, 600 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shaker - with a volume of 0,6l, colour: black
NATIOS Zinc Chelated Complex, Zinc, Selenium and Copper, 25 mg, 100 vegan capsules
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Minerals - contains a synergistic combination of three important trace elements for the human body - 3.69 Kč/ks
PRIMEROS Libidoo lubricating gel for increased sexual sensitivity, 100 ml
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 2,190 Kč/1 l
NATIOS Ashwagandha Extract, 5000 mg, Extra Strength, 90 vegan capsules
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ashwagandha - Ashwagandha, 500 mg in 1 capsule, corresponds to 5000 g of raw plant, 1.5% withanolide content, 90 + 20 capsules
CERAVE Cleansing gel against imperfections 473 ml
489,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex - 103 Kč/100 ml
GRIZLY Almond flour 1000 g
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - almond, 1000 g - 279 Kč/1 kg
BABYSENSE 1 Pro
3,189,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Breathing Monitor - with sensor pad, for 4 1.5 V AA batteries, non-contact, permanently detects movements, triggers audio and visual signal, passive sensor system
PROM-IN Citrulline Malate 420 g lemon
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Amino Acids - citrulline, lemon flavour, package weight: 420 g - 950 Kč/1 kg
BELLA CONTROL Pants Large 9 pcs
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Incontinence Underwear - diapers, for adults, unisex, for moderate incontinence, protection against leakage of urine or stool, super absorbent, humidity indicator, Odour Stop...
Kine-MAX Professional Super Foam Roller spectre
Great price
469,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foam Roller dimensions: 30 × 15cm, yellow, grey and black colour
BrainMax Performance Magnesium, 1000 mg, Magnesium 200 mg + Vitamin B6 P5P, 50 capsules
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Magnesium - bisglycinate, capsules, adult, 50 tablets/capsules
Vilgain Multivitamin 120 capsules
from
307,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Multivitamin - 13 vitamins and 7 minerals, high absorption, support overall health
Extrifit Agrezz 20 x 20,8 g mango - pineapple
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pre-Workout Supplement - kicker NO supplement, use: before training, mango flavour, weight: 416 g - 36 Kč/pcs - from 1,752 Kč/1 kg
Siguro SC-P340B Access Black
Great price
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Scale