Health Ostrava

This page includes all products from category Health that are in stock in our store Ostrava.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 421
Sponsored
Magne B6 Forte 60 tablets - Magnesium
Magne B6 Forte 60 tablets
Amazing Deal 199,- Save 20,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 169,-
Magnesium - combination of magnesium (100 mg) and vitamin B6 (1.6 mg) in 1 tablet, good absorption, 60 tablets
Our brand
Stormred Massage Gun PRO REHAB - Massage Gun
Stormred Massage Gun PRO REHAB
Great price 1,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 1,399,-
Massage Gun - 12 heads, 10 speeds, amplitude: 8mm, battery life of 5 h, weight: 1000g
WoldoHealth 100% Beef Collagen 1000 g - Colagen
WoldoHealth 100% Beef Collagen 1000 g
1,189,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 1,070,-
Colagen - 100% hydrolysed bovine collagen, unflavoured, gluten and lactose free, 1000 g
DUREX Classic 24 pcs - Condoms
DUREX Classic 24 pcs
Great price 349,- Save 50,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 297,-
Condoms - classic, latex, one kind, extra lubrication, - 14.54 Kč/1 pc(s)
Bery Jones Cashew natural WW320 1kg - Nuts
Bery Jones Cashew natural WW320 1kg
Great price 319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 287,-
Nuts - natural cashew, 1000 g - 319 Kč/1 kg
Trime Kids Omega 3 + D3/K2, 31mL, lemon - Omega 3
Trime Kids Omega 3 + D3/K2, 31mL, lemon
899,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 764,-
Omega 3 - combination of omega-3 DHA (136mg), EPA (68mg) + vitamins D3 (10μg) and K2 (5μg) per dose, lemon flavour, 31mL
Bery Jones Strawberry slices freeze-dried XXL 200 g - Freeze-Dried Fruit
Bery Jones Strawberry slices freeze-dried XXL 200 g
Great price 379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 322,-
Freeze-Dried Fruit -, 200 g - 1,895 Kč/1 kg
GRIZLY Rice porridge 1000 g - Rice Porridge
GRIZLY Rice porridge 1000 g
Amazing Deal 119,- Save 23,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Rice Porridge , energy value per 100g: 348 kcal - 119 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed nuts and fruit 1kg - Nuts
Bery Jones Mixed nuts and fruit 1kg
Great price 399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 319,-
Nuts - natural almond and cashew, 1000 g - 399 Kč/1 kg
MOVit Energy Omega 3 Premium+K2+D3+E, 90 capsules - Omega 3
MOVit Energy Omega 3 Premium+K2+D3+E, 90 capsules
Discounted -6 % 279,- 299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 237,-
Omega 3 - to boost immunity, on the heart and blood pressure, for eye health, part of the body of the blood vessel, heart, brain, for adults, 90 capsules/tablet
Amix Nutrition Creatine Monohydrate, Powder, 500g - Creatine
Amix Nutrition Creatine Monohydrate, Powder, 500g
489,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Creatine monohydrate - micronized, natural, powder, total weight 500 g, storage temperature to 25 °C - 978 Kč/1 kg
Bery Jones Walnuts 1kg - Nuts
Bery Jones Walnuts 1kg
Great price 299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 269,-
Nuts - natural walnut, 1000 g - 299 Kč/1 kg
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 1kg - Nuts
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 1kg
Great price 399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 339,-
Nuts - roasted and salted cashew, 1000 g - 399 Kč/1 kg
Bery Jones Strawberry slices freeze-dried 80g - Freeze-Dried Fruit
Bery Jones Strawberry slices freeze-dried 80g
Great price 169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 127,-
Freeze-Dried Fruit -, 80 g - 2,113 Kč/1 kg
Bery Jones Macadamia nuts 500g - Nuts
Bery Jones Macadamia nuts 500g
Great price 419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 356,-
Nuts - natural macadamia nuts, 500 g - 838 Kč/1 kg
Bery Jones Carmel almonds natural USA 1kg - Nuts
Bery Jones Carmel almonds natural USA 1kg
Great price 299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 239,-
Nuts - natural almond, 1000 g - 299 Kč/1 kg
Bery Jones Chia Seeds 1kg - Seeds
Bery Jones Chia Seeds 1kg
Great price 159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 143,-
Seeds - chia, - 159 Kč/1 kg
GymBeam Ashwagandha, 180 capsules - Ashwagandha
GymBeam Ashwagandha, 180 capsules
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ashwagandha - extract of ashwagandha root KSM-66, 200 mg in 1 capsule, 5% of vitanolides, also suitable for vegans, 180 capsules
Bery Jones Mixed freeze-dried fruit - strawberry, raspberry and mango 90 g - Freeze-Dried Fruit
Bery Jones Mixed freeze-dried fruit - strawberry, raspberry and mango 90 g
Great price 219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 164,-
Freeze-Dried Fruit -, 90 g - 2,433 Kč/1 kg
Bery Jones Dried Dates Medjoul jumbo 1kg - Dried Fruit
Bery Jones Dried Dates Medjoul jumbo 1kg
Great price 389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 331,-
Dried Fruit - dates, 1000 g - 389 Kč/1 kg
Bery Jones Mango slices freeze-dried XXL 250 g - Freeze-Dried Fruit
Bery Jones Mango slices freeze-dried XXL 250 g
Great price 389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 350,-
Freeze-Dried Fruit -, 250 g - 1,556 Kč/1 kg