Health Ostrava
This page includes all products from category Health that are in stock in our store Ostrava.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 435
Bery Jones Roasted BBQ Corn 500g
Great price
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - roasted corn with BBQ flavour, 500g pack in resealable packaging - 198 Kč/1 kg
Bery Jones Dried Dates Medjoul jumbo 1kg
Great price
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 389 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed nuts natural 1kg
Great price
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 1000 g - 499 Kč/1 kg
CONCEPT VO4000 Personal diagnostic scale: 180kg PERFECT HEALTH, white
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Scale - digital diagnostic, carrying capacity: 180kg, with Bluetooth, plate made of glass, body fat percentage measurement, muscle percentage measurement, water...
NATIOS magnesium mix, morning energy + restful sleep, 90 + 90 capsules
849,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Magnesium - gift set with dietary supplements, contains magnesium in the form of magnesium malate and Magnesium Bisglycinate MagChel Mg +20 in combination with vitamin B6, 180...
MOVit Energy Tribulus 90 % Anchovy 500 mg 4in1 en, 90 capsules
Discounted -9 %
299,-
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tribulus - combination of extracts of St. John's Wort (500 mg), Siberian Ginseng (100 mg), zinc chelate (5 mg) and vitamin B12 (50 μg) in 1 capsule, with 90% saponin content, 90...
CONCEPT VO4001 Personal diagnostic scale. 180kg. PERFECT HEALTH, black
539,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Scale - digital diagnostic, carrying capacity: 180kg, with Bluetooth, plate made of glass, body fat percentage measurement, muscle percentage measurement, water...
NATIOS Magnesium Malate 1000 mg + B6, 90 veg. capsules, (elemental magnesium 170 mg)
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Magnesium - combination of magnesium (170 mg) and vitamin B6 (2 mg) in 1 capsule, 80% absorption, vegan, GMO-free, 90 capsules
BrainMax Performance Magnesium, 1000 mg, Magnesium 200 mg + Vitamin B6 P5P, 100 capsules
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Magnesium - Bisglycinate, capsules, for adults and for pregnant women, 100 tablets/capsules
GymBeam Protein Just Whey 1000 g, salted caramel
Great price
949,-
Save 50,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey multi-ingredient, protein: 75 % 33 portions, salted caramel flavour - 29 Kč/portion - from 949 Kč/1 kg
GymBeam Magnesium chelate (bisglycinate), 180 capsules
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Magnesium - magnesium bisglycinate (625 mg) of which magnesium (75 mg) in 1 capsule, 180 capsules
GymBeam Protein Just Whey 1000 g, chocolate milkshake
949,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey multi-ingredient, protein: 75 % 33 portions, chocolate flavour - 29 Kč/portion - from 949 Kč/1 kg
Bery Jones Figs freeze-dried 100 g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,790 Kč/1 kg
BrainMax Vitamin D3 & K2®, D3 4000 IU / K2 150 mcg, 100 vegetable capsules
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vitamin D3 - a combination of vitamin D3 (100 µg), vitamin K2 (150 µg) and organic turmeric (435 mg) in 1 capsule, for adults, 100 capsules - 6.99 Kč/pcs
BrainMax Creatine Monohydrate 500 g
439,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Creatine monohydrate - standard, without artificial additives, gluten free, palm oil-free and no added sugar, natural, powder, total weight 500 g, storage temperature from 15 to 25...
Femibion 3 Breastfeeding 56 tablets + 56 capsules
899,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - a combination of folate (400µg), vitamin A (530µg) and niacin (18mg) in one tablet, supplemented with B vitamins, iodine, selenium, zinc, calcium, iron and...
Bery Jones Milk Chocolate Coconut 500g
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - delicious combination of coconut and smooth milk chocolate (63%) with a cocoa solids content of at least 25%, made from high-quality ingredients, great as a sweet snack or...
Bery Jones Mango dried Burkina Faso BIO 500g
Great price
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 500 g - 658 Kč/1 kg
Bery Jones Dragon fruit freeze-dried 100 g
Great price
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,890 Kč/1 kg
GymBeam Protein Just Whey 1000 g, vanilla ice cream
949,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey multi-ingredient, protein: 75 % 33 portions, vanilla flavour - 29 Kč/portion - from 949 Kč/1 kg
PROM-IN CFM Pure Performance 2250g, chocolate
2,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, protein: 75 % 56 portions, chocolate flavour - 33 Kč/portion - from 1,111 Kč/1 kg
GymBeam Omega 3, 240 capsules
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Omega 3 - combination of fish oil (1000 mg), of which omega-3 - EPA (180 mg) and DHA (120 mg) and vitamin E (1 mg) in 1 capsule, lactose and gluten free, 240 capsules
Reflex Nutrition Omega 3, 90 capsules
Discounted -20 %
199,-
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Omega 3 Capsules, omega 3, adult, oral, 90 tablets
Puhdistamo Night Magnesium 120 capsules (Ilta Magnesium)
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Magnesium - bisglycinate, capsules, for adults, from 3 years, 120 tablets / capsules