Health Serafin
Health Serafin – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 51
Serafin Lichen lichen dried herb powdered, 30 g
131,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Herbal Product - Dried seeds of the greater lichen, suitable for making tea, 30 g
Serafin Sea buckthorn bud tincture extra effective, 50 ml
205,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Sea Buckthorn - sea buckthorn bud tincture, 5 g in 1 bottle, 37,5% alcohol content, 50 ml
Serafín Propolis tincture with dropper 30 ml
184,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Herbal Drops Alcohol extract of propolis, Distinctive resinous aroma and taste, Simple composition, Practical dropper
Serafin IMUNOfungin BIO extra strong concentrate, 200 ml
389,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Dietary Supplement - Combination of Siberian chaga and plantain extract, natural beta-glucan content, organic quality, 200 ml
Serafin Dragon's Blood 30 ml
349,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Herbal Extract '- 100% sap from the Amazonian tree Croton urucurana, 30 ml
Serafin Multiserafin natural syrup, 200 ml
374,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Syrup - vitamin B1 (3 mg), vitamin B2 (3 mg), vitamin B3 (40 mg), vitamin B5 (14 mg), vitamin B6 (4 mg), folic acid (0.39 mg), vitamin B12 (0.001 mg), vitamin D3 (0.005 mg),...
Serafin Lemon balm tincture of herbs, 50 ml
168,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Herbal Product - lemon balm leaf extract, 50 ml
Serafin Plantain syrup 200 ml
319,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Herbal Syrup - combination of plantain and birch extract with vitamins B6 (6.3 mg), B12 (4,5, mg), B3 (4.5 mg), choline (22 mg) in 1 daily dose (45 ml), flavoured with apple and...
Serafin Cordyceps natural capsules, 90 capsules
629,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Cordyceps - combination of Cordyceps extract (273 mg) and St. John's wort (18 mg) in 1 capsule, 90 capsules
Serafin Anemone tincture of herbs, 50 ml
166,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Tribulus - extract of St. John's wort extract, 50 ml
Serafin Stress and exhaustion natural herbal concentrate, 250 ml
289,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Dietary Supplement - Combination of extracts of Clary Sage, St. John's Wort, St. John's Wort and Lemon Balm in apple concentrate, 250 ml
Serafin Thistle tincture of herbs, 50 ml
161,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Milk Thistle - Tincture of milk thistle fruit, 40% alcohol content, 50 ml
Serafin Zinc natural herbal capsules, 90 capsules
299,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Zinc - natural capsules, immunity, the sight, skin, fertility, zinc, sea buckthorn and copper, help the natural function of the immune system, Zinc contributes to normal skin...
Serafin Organic rosehip syrup, 200 ml
256,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Syrup - Organic dried rosehip (14 %), with organic cane sugar, 200 ml
Serafin Chaga natural herbal capsules, 90 capsules
649,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Dietary Supplement - combination of chaga extract (325 mg), plantain (12 mg) and zinc (1.12 mg) in 1 capsule, 90 capsules
Serafin Pure gallbladder herbal tea 15 × 2.5 g suitable for gallbladder stones
136,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, bags, tea blend, Czech, weight 37 g, composition mint, calendula and vachta - 3,676 Kč/1 kg
Serafin Bronchial and lung herbal tea concentrate 250 ml
282,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, Czech, weight 250 g, volume 250 ml, the composition of plantain, Nettle and St. John's Wort - 1,128 Kč/1 kg
Serafin Liver herbal tea 15 × 2,5 g
136,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, bags, tea blend, Czech, weight 37 g, chicory composition, calendula and burdock - 3,676 Kč/1 kg
Serafin Nasty cold herbal tea 15 × 2.5 g suitable for flu
136,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, bags, tea blend, Czech, weight 37 g, composition elderflower, linden and rosehip - 3,676 Kč/1 kg
Serafin Purifying herbal tea 15 × 2,5 g
136,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, bags, tea blend, Czech, weight 37 g, composition of nettle, dandelion and daisy - 3,676 Kč/1 kg
Serafin Clean throat herbal tea 15 × 25 g suitable for angina
136,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, bags, tea blend, Czech, weight 37 g, composition elderflower, sage and rosehip - 3,676 Kč/1 kg
Serafin Acidification herbal tea concentrate 250 ml
279,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, Czech, weight 250 g, volume 250 ml, chicory composition, nettle and dandelion - 1,116 Kč/1 kg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Zdravie